Sharp Aquos S3 High Edition Akıllı Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi

Fahri Gün 09 Haz 2018 Mobil 269  0

Sharp, yeni Aquos S3 High Edition akıllı telefonu ile geliyor. Telefonun tanıtımı resmen gerçekleştirildi. Ortaya çıkan bilgilere göre Sharp Aquos S3 High Edition özellikle fiyat performans hususunda epey iddialı olacak.

Cihaz işlemci olarak Snapdragon 660 yonga setini kullanmakta. Ekranı 6 inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlük sunmakta. Cihazın arka kısmında çift kamera yer almakta. Bu kameralardan biri 13 MP ve diğeri ise 12 MP ölçeğinde. Kamera f/1.7 diyafram oranıyla dikkat çekmekte. Cihazın selfie kamerasının ise f/2.0 değerinde olduğunu ve 16 megapiksellik çekim yapabildiğini ifade edelim.

Elbette bu gibi büyük ekranlı akıllı telefonların bataryaları da büyük olmalı ki herhangi bir sıkıntı yaşanmasın. Sharp Aquos S3 High Edition, sunduğu 3200 mAh batarya ile bu sorunu görmezden gelmenizi sağlıyor. Cihaz şarj konusunda kullanıcıları pişman etmeyecek gibi gözüküyor.

6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile geliyor

Sharp Aquos S3 high Edition’ın tanıtılan en enteresan özelliği ise 6 GB RAM’e  ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olması. Böylece cihaz RAM ve depolama alanı konusunda en ufak bir sıkıntı yaşatmayacaktır. Genel itibariyle orta segment özelliklere sahip olsada RAM ve depolama alanı konusunda üst segmente ait pek çok özelliği sunmuş.

Ürünün 570 Dolar fiyat etiketiyle ilk olarak Tayland’da satışa sunulması bekleniyor.

Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı
Realme 5S Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü
Apple, RED Ürünlerini Elden Geçirdi
Huawei P Smart 2019 Hakkında Yeni Güncelleme Müjdesi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)