Shadow Tactics : Blades of the Shogun Neredeyse Bedava Oldu!

Fahri Gün 16 Mar 2023 Oyun 258  0

Shadow Tactics : Blades of the Shogun video oyunu hakkında Steam platformu üzerinde büyük bir indirim meydana geldi. Oyun neredeyse bedava oldu.

Steam platformunda meydana gelen indirimlerden dikkat çekici olanları sizler için paylaşıyoruz ve bu sefer de Shadow Tactics : Blades of the Shogun hakkında uygulanan büyük indirimden bahsedeceğiz.

Oyuna %90 oranında indirim uygulandı!

Shadow Tactics : Blades of the Shogun video oyununa %90 oranında devasa bir indirim uygulanmış durumda. Normal fiyatı 399,00 TL olan oyun uygulanan indirimle beraber sadece 39,90 TL’ye düşmüş vaziyette.

Edo dönemi Japonya’sında kurulan taktiğe dayalı ekstrem bir gizlilik oyunu olup, ölümcül uzmanlardan oluşmakta olan bir ekibin yönetiminin ele geçirilmesiyle düzinelerce düşman arasında gölgelere sızmanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde muazzam kaleler, muazzam dağ maceraları ve gizli orman kampları bulunmakta olup onlara girerken yaklaşımınızı belirliyorsunuz. Bu hususta tuzaklar kurabilir, rakiplerinizi zehirleyebilir veya düşmanla irtibattan tamamen kaçınabilirsiniz. Oyun içerisinde bir ekip olarak ilerlemek ilk olarak her en kadar imkansız gibi görünsede pek çok görevin ardından güven kazanıp arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Tek oyunculu gizlilik ve strateji oyunlarından hoşlanıyor iseniz uygulanan bu fırsattan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler: , ,
The Elder Scrolls Online: Necrom incelemesi
Oyun Dünyasında Tecrübe Puanı
Final Fantasy 16 İncelemesi
System Shock Yenilenmiş Versiyonu incelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)