samsung dev ekran

Samsung Yine Bir Rekora İmza Attı

NETHANESİ 06 Nis 2016 Teknoloji 878  0

Teknoloji devlerinden biri olan Güvey Koreli teknoloji şirketi Samsung , dünya genelinde bir rekora daha adını yazdırdı . Fakat bu sefer ki rekor ürün satışı ya da yeni bir ürünün performansı hakkında değil , Samsung’un yeni üretmiş olduğu devasa bir ekran ile alakalı.

Teknoloji şirketi Samsung , dünyada eşi benzeri olmayan en büyük beysbol skorbord ekranını üreterek farklı bir rekora imza attı . Güney Kore’de bulunan SK Wyverns Munhak beysbol stadyumuna konulmuş olan dev ekran , 64 metre genişliğe ve 18 metre uzunluğuna sahip.

16320 LED modülden oluşan 96 kabin içerisinde ki dev ekran , tam 3 ayda yerleştirildi.

Samsung’un yeni geliştirmiş olduğu teknolojileri kullandığı dev ekran toza ve suya karşı sağlam bir şekilde üretilmiş. -40 dereceden 55 dereceye kadar tüm olağanüstü hava koşullarında sorunsuz olarak çalıştığını bahseden Samsung , sadece güncel maç skoru yerine , maç istatistiklerini , takımların kadrolarını gösteriyor.

Ayrıca Wyners Play uygulaması ile takım taraftarlarının oyun oynamasına izin verecek tabi bu oyun oynama keyfi dev ekran üzerinde gerçekleştirilecek. Ek olarakta takım taraftalarının da mesajlarını gösterecek olan bu ekran yeni bir teknolojinin kapısını açmış olabilir. Çünkü Samsung , yeni teknolojik cihazları düşünüp tasarlıyor olmasıdır. Diğer teknoloji şirketlerine nazaran Samsung , kendi ürünlerini üreterek Samsung kalitesini tekrar konuşturmuş oluyor.

Dev ekranın SK Wyverns Munhak stadyumuna kurulumunu gösteren hızlı çekim videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

PS5 GameShare Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Honor V7 Pro Modeli Çıkışını Gerçekleştiriyor
Elektronik Komponent Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Popüler Çağrı Kaydı Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)