SAMSUNG YENİ İNTERNET TARAYICISINA GÜNCELLEME GELDİ

KLavy3 21 Haz 2017 Mobil 555  0

YENİ GELEN GÜNCELLEME SAYESİNDE HANGİ UYGULAMALAR YENİ ÖZELLİKLERİ İLE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR ?

 Son bir gelişme ile gündem olan Samsung İnternet, yeni güncellemeleri sayesinde kullanıcılarına birçok uygulamada faydalı olabilecek sistemler kurmuştur. Bu güncellemelerin beraberinde bazı uygulamalar sürekli kullanılır hale gelmektedir. Ayrıca “Samsung Internet Tarayıcısı” kullanıcılara daha iyi bir mobil deneyimi sağlayabilmek adına birçok eklenti ve özellik içermektedir. Yeni CloseBy adı verilen eklenti sayesinde bireyler çevreleri hakkında bilgiler elde etmektedir. Bu yeni özellik ile birlikte kullanıcılar fiziksel vericilere yakın olduklarında bildirim almaktadır. Örneğin gitmek istediğiniz bir yer için otobüs kalkış saatlerini bilmiyorsanız eğer, CloseBy bildirim olarak bir bağlantı adresi almaktadır.

Kullanıcılar bu adresi ziyaret ettikleri zaman kolay bir şekilde otobüslerin ne zaman kalkışa geçtikleri hakkında bilgileri görebilmektedir. Bu özelliği bir tek otobüs duraklarında değil, sinemalarda ve de müzelerde de aktif olarak kullanılabilmesi mümkündür. Yeni bir özellik daha olan QR kod okuyucusu bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde ise kullanıcılar tarayıcılarını kapatmadan QR kodları basit bir şekilde okutabilmektedirler. Bu özelliği kullanabilmek için eklentiler kısmından aktifleştirilmesi gerekmektedir.

SAMSUNG İNTERNET GÜNCELLEMELERİ TAM BIR BİR SAMSUNG DEX DESTEĞİ İLE

GELMESİ HALİNDE HANGİ CİHAZLAR ÜZERİNDE KULLANILMAKTADIR ?

 Son zamanlarda müşterilerine sunduğu yeni özellikler içeren güncelleme ile Samsung Tarayıcı Programı tam bir Samsung Dex desteğine sahip olarak gelmektedir. Bu da, aynı anda sekme açar gibi birden fazla tarayıcı açabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu tarayıcı sayesinde aynı sayfanın masaüstü ve mobil sürümleri aralarında da kolayca geçiş yapılabilmesi belirtilmektedir. Aynı zamanda Dex desteğinin sadece Samsung Galaxy S8 ve de S8 +’da kullanılabileceği hakkındaki bilgilerde kullanıcılara belirtilmektedir. Son bir bilgi ise, Samsung Internet tarayıcısının web motoru ise Chromium 51.2704 ‘e güncellenmiştir. Geliştirilen  içeriği  ve de engelleyici eklentisi sayesinde 3. parti içerik engelleyici programları kurulabilmektedir.

 SAMSUNG İNTERNET TARAYICI KULLANIMINI BİLMEYENLER İÇİN GENEL BİLGİLER NELERDİR?

 Samsung, yeni internet tarayıcısı için önemli ve de faydalı bir güncelleme yayınlamıştır. Yayınlanan bu önemli güncelleme ile birlikte teknoloji, kullanıcılarına kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Tarayıcı kullanmak için pek bir bilgisi olmayan bireyler  Samsung Tarayıcı Nasıl Kullanılır gibi bir soruyla dikkat çekmektedir. Telefonun internet tarayıcısını kullanarak internet’e bağlanılabilmesi mümkündür. SIM-kartını telefona taktıktan sonra İnternet tarayıcısı hala kullanılamıyorsa eğer telefonun internet kullanımına ayarlanması gerekmektedir. Sonrasında internet bağlantısı yaralandığı takdirde kolaylıkla tarayıcıya bağlanılabilmektedir. Bu sayede kullanıcıların kesintisiz ve de sorunsuz bir biçimde internete bağlanması sağlanmaktadır. Ayrıca güncelleme içeriğinde birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikleri ise kullanılması gereken uygulamalar belirtilmiştir. Açıkçası bu son güncelleme dev bir güncelleme olmuştur ve de kullanıcıları tarafından fazlasıyla ilgi ve de beğeni almaktadır. Yalnız son bilinmesi gereken unsur bu güncellemeden sadece Samsung S8 ve S8+ yararlanabilmektedir.

Redmi Note 7 Serisi İçin Beklenen Güncelleme Aktif Oldu
Oppo Reno 10x Zoom İçin Beklenen Güncelleme Çıktı
Şimdiden 2020’nin Enlerine Giren Telefon : OnePlus 8 Pro
Huawei Mate 40 Telefonu Ses Sistemiyle İddialı Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)