Samsung, Yeni Galaxy A41 Telefonuyla İlgili bir Sertifika Daha Aldı

Fahri Gün 07 Mar 2020 Mobil 354  0

Samsung şirketi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son gelişmeler Samsung’un Galaxy A41 ile alakalı yeni bir sertifika aldığını gösteriyor.

Akıllı telefon pazarında aslan payına sahip olan Samsung, bunu çok sayıda iddialı telefon sunmasına borçlu. Samsung şimdi bu doğrultuda Galaxy A41 modelini de piyasaya sürüyor.

Özellikleri Sızdırıldı

Yeni Galaxy A41 telefonu ile ilgili pek çok özellik sızdırıldı. Cihaz 4 GB RAM’e sahip olacak ve Android 10 işletim sistemi, OneUı 2.0 arayüzü ile gelecek. Yapılan testler ürünün tek çekirdekte 1.684 puan, çok çekirdek testinde ise 5.403 puan topladığını gösterdi. Su damlası çentiğine sahip Full HD çözünürlüklü ekranı bulunan telefon 3.500 mAh bataryaya sahip olacak ve ürün hızlı şarj desteği içerecek. Böylece cihazın bataryasının çok kısa bir süre içerisinde dolması mümkün olacak.

Bluetooth Sertifikası Aldı

Son gelişmeler ise ürün ile ilgili yeni bir sertifika alındığını göstermekte. Geekbench listesine göre cihaz SM-415F model numarasıyla gözüktü ve son sertifika listesine göre Bluetooth 5.0 sertifikasını aldı. Böylece A41 akıllı telefonu Bluetooth 5.0 teknolojisiyle bir hayli iddialı gelecek. Cihazda 48 Megapiksellik ana kameranın olacağı ve bu kameraya iki kameranın daha eşlik edeceği, ön kamerasının ise 25 Megapiksel olacağı gelen bilgiler arasında.
Etiketler:
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)