Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 için 3 Yeni Kılıf Duyurdu

ibrahim KIZILIRMAK 29 Haz 2017 Teknoloji 560  0

Galaxy S8, çıktığı andan bu yana en çok konuşulan akıllı telefonlardan biri olarak biliniyor. Samsung’un hem ekran kısmında değişime gittiği hem de yepyeni teknolojilerle sunduğu akıllı telefonu Galaxy S8, tasarım kısmında da çerçevesiz ekranıyla bir hayli beğeni toplamayı başardı.

Tamamen ekrandan oluşan çerçevesiz ön yüz tasarım kısmında ekstra çözümler sunuyor olsa da bu durum yeni bir sorunu daha ortaya çıkardı. Ortaya çıkan yeni sorun ekranların korunması. Tamamen ekran yüzeyiyle gelince dayanıklılık konusunda sıkıntıları ortaya çıkacağı düşünülen akıllı telefonun bu durumuna çözüm oluşturmak içinde Samsung, özel kılıflarını duyurdu.

Galaxy S8 Özel Kılıfları

Samsung tarafından paylaşılan bir video ile beraber piyasaya sürülen yeni kılıfların hem tasarım açısından hem de koruma açısında bir hayli katkı sağlayacağı düşünülüyor. 3 yeni kılıf modeli sunan Samsung’un yeni kılıflarına daha yakından bakalım.

Alcantara Kılıf: Özel bir kumaş malzemesiyle kaplı olan Alcantara kılıf adından anlaşılacağı gibi Alcantara yüzeyiyle geliyor. Hem ön kısımda hem de arka kısımda koruma sağlayan kılıfın farklı renklerle beraber hem şık bir görüntü sunduğunu hem de Galaxy S8 telefonlarının korumasına ekstra katkı sağladığını söyleyebiliriz.

Clear View Kılıf: Bir başka model ise Clear modeli oldu. Telefonu her açıdan saran kılıf, köşeleri koruma adına ekstra bariyerlere sahip. Ayrıca hem arka hem de ön yüzeyi kapatan kılıfın stant olma özelliği de bulunuyor. Bunun dışında bir başka en büyük ayrıcalık ise kılıfın ön kısımda da sürekli açık ekranı kullanmaya izin vermesi. Bu yönüyle yeni kılıfların bir hayli beğeni kazanacağını söylemek yanlış olmaz.

2Piece Kılıf: Her iki kılıf modelinden de farklı olan 2Piece kılıfı iki parçadan oluşan bir kılıf olarak biliniyor. Hem üst kapak kısmında hem de alt kısımda telefonun köşelerini koruyan kılıfın en büyük ayrıcalığı da koruma. Görüntü kısmında ise çok yüksek bir performans alınamadığını söylemek gerekiyor. Kılıf çok şık durmuyor.

iCloud Dolu Hatasını Giderme Yöntemi
Zoom’u Kullanma Yöntemi
En Yüksek Puanı Olan Robot Temalı Filmler
E-Tablolar’da Google Çeviri Kullanma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)