Samsung Galaxy C7 (2017) TENAA Üzerinde Görüntülendi

ibrahim KIZILIRMAK 23 Tem 2017 Mobil 781  0

Bir süredir gündemde olan akıllı telefon modellerinden biri olarak bilinen Samsung Galaxy C7 (2017) serisinin ne zaman ortaya çıkacağı merakla bekleniyordu. C serisinin başarılı akıllı telefonları olması beklenen Samsung Galaxy C7 (2017) modelinin merakla beklenen özellikleriyse sonunda TENAA üzerinde ortaya çıktı.

Bir yandan Note 8 akıllı telefonlarının çalışmalarına devam eden teknoloji devinin bir yandan da Samsung Galaxy C7 (2017) modelleriyle beraber orta segmente yeni üyeler kattığını görüyoruz. Samsung Galaxy C7 (2017) adıyla gelecek olan yeni serinin TENAA üzerinde ortaya çıkan özelliklerine bakarsak çok iddialı bir orta segment üyesinin karşımızda olduğunu görüyoruz. Peki, yeni serinin özellikleri neler?

Samsung Galaxy C7 (2017) Ortaya Çıkan Tüm Detaylar

Öncelikle telefonların nispeten daha ince bir tasarımı olduğunu belirtelim. Paylaşılan görsellere bakacak olursak sadece genel tasarımda değişiklikler değil bunun yanında ekstra yeniliklerde bulunuyor. Bunlardan birisi de çift arka kamera detayı. Note 8 modelinin beklenen yan yana kamera sisteminden farklı olarak bu seride dikey kamera kullanımı yapıldığı görülüyor. Üst üste sıralı bir şekilde karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy C7 (2017) kameralarının 13 MP ve 5 MP değerinde olması bekleniyor. Bunun dışında ön kısımda da 16 MP değerinde kameraların kullanıldığı görülüyor.

 Samsung Galaxy C7 (2017)

Henüz netlik kazanmamasına karşın başvurularda ortaya çıkan özelliklere geçelim. Orta segment üyesi bir akıllı telefon modeli olacak olan yeni serinin işlemci bölümünde de Snapdragon 630 orta segment serileri öne çıkıyor. Başarılı orta sınıf işlemcilerinin yanı sıra söz konusu akıllı telefonların 4 GB RAM bellek miktarına sahip olması bekleniyor. Sadece bu değerler bile yeni serisinin oldukça iddialı olduğunu göstermekte.

Ekran kısmında da 5.5 inç tercihi yapan akıllı telefonların Super AMOLED teknolojisi ve Full HD çözünürlük değeri sunulması bekleniyor. 3300 mAh değerinde bataryaların kullanılacağı düşünülen akıllı telefonların Android Nougat ile çıkış yapabileceği konuşuluyor. Yeni modelin nasıl akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda da net bir bilgi elde edilebilmiş değil.

BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)