Salt and Sanctuary, Xbox One İçin Çıktı Mı?

Fahri Gün 07 Şub 2019 Oyun 382  0

Salt and Sanctuary ile ilgili bir müjdemiz var. Bir süredir Xbox One için çıkış yapması beklenen oyun, nihayet Xbox One’a geldi. Oyun geçtiğimiz dönemde Switch platformu için de çıkışını gerçekleştirmişti.

Son zamanlarda oyunlara yönelik ilgide inanılmaz bir artış olduğu yadsınamaz bir gerçek. Bu ilgi medyadan mağazalara her şekilde etkisini gösteriyor. Oyun geliştiricileri de oyunlarını olabildiğince fazla pazara sunarak satış rakamlarının yükselmesini kolaylaştırmak istiyor. 

İlk olarak PlayStation 4’e çıkmıştı

Salt and Sanctuary, bundan üç yıl kadar önce ilk olarak PlayStation 4 platformuna çıktı. İki ay sonra da PC platformuna gelmişti. Geliştirici daha sonra oyunu Switch ve Xbox One için çıkarmak amacıyla da kollarını sıvamıştı. 2018’in Ağustos ayında Switch’e geldi ve artık geriye beklenen tek büyük platform kalmıştı. O da Xbox One idi.

45 TL’den satışa sunuldu

Uzun bekleyişin ardından oyun en sonunda Xbox One için resmen çıktı. Xbox One oyuncuları şu an Microsoft Store üzerinden 45.00 TL ödeyerek bu güzel oyunu satın alabilir. 

Türünün popüler oyunlarından biri oldu

Oyunu bilmeyenler için biraz bilgi verecek olursak genel itibariyle çok yüksek puanlar alan, toplam 8 farklı dil desteği bulunan bir aksiyon, rol yapma oyunu olduğunu söyleyebiliriz. İki boyutlu aksiyon oyunları konusunda karanlık teması ve gizemli yanlarıyla beğeni toplayan oyun, hem PC hem konsol oyuncuları tarafından çok sevildi. İçerisinde 600’ün üzerinde silah modeli ve birbirinden farklı özelleştirilebilir seçenekleriyle de dikkat çeken Salt and Sanctuary, uzun bir süre daha konuşulacak gibi gözüküyor.
Etiketler:
Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)