Rogue Company Hakkında Beklenen Duyuru Yapıldı

Fahri Gün 07 Eyl 2019 Oyun 695  0

Rogue Company oyununa dair heyecan verici bazı gelişmeler var. İşte habere dair tüm detaylar…

Oyun dünyasında bu zamana kadar genellikle çatışma temalı çoklu oyuncu moduna sahip oyunlara hep çok büyük bir ilgi olmuştur. Günümüzde ise sadece bu ilginin şekli değişti. Eskiden CS gibi yapımlar çoklu oyuncu tarafında popülerken şimdi Overwatch, PUBG gibi oyunlara çok yoğun bir ilgi gösteriliyor. Bunun gören geliştiriciler, çatışma temalı, modern tarzda yeni oyunlar ortaya koyuyor.

Çoklu oyunculu çatışma oyunu

Rogue Company, özellikle güçlü efektlerle bezenmiş, çoklu oyuncu moduna sahip olan bir çatışma oyunu. Üçüncü şahıs bakış açısından da oynayabildiğiniz oyunda karakterinizle diğer karakterlere karşı bir ölüm makinesi haline gelmeye çalışıyorsunuz.

Hi-Rez Studios duyurdu

Hi-Rez Studios şirketi tarafından duyurulan yeni Rogue Company oyununun 2020 yılı içerisinde lansmana çıkacağı açıklandı. Oyunun çıkış yapacağı platformlar ise PC, Xbox One, Nintendo Switch ve PlayStation 4 olacak. Böylece popüler olan tüm platformlar için çıkış yapacağını belirtelim. Ancak oyun ilginç bir şekilde Steam üzerinde değil Epic üzerinde yayınlandı. Bilindiği gibi son zamanlarda Epic Store çok büyük bir atağa kalktı ve Rogue Company de bu atağın meyvelerinden biri gibi gözüküyor.

Pek çok moda sahip olacak

Oyunda birbirinden farklı silahlar bulunacak ve oyuncu hem kadın hem erkek karakterleri seçebilecek. Tarz olarak battle royale moduna sahip oyunları andıracak olan Rogue Company, bir PvP oyunu olarak lansmandaki yerini alacak ancak farklı pek çok modla da karşımıza çıkacak.
Etiketler:
The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)