Rocksteady Studios Ser Verip Sır Vermiyor

Fahri Gün 01 Şub 2018 Oyun 544  0

Rocksteady Studios cephesinden heyecan verici bir açıklama daha yapıldı. Yeni iddialı bir oyun üzerinde çalıştığını açıklayan şirket, bilgileri üstü kapalı olarak vermeyi de ihmal etmedi.

Oyun dünyasının sevilen serilerinden Batman Arkham’ın yapımcısı olan şirket Rocksteady Studios, hayranlarını epey heyecanlandıran yeni paylaşımlar yaptı. Şirket, yeni bir oyun üzerinde çalıştığının, üstelik bu oyunun devasa çapta güçlü bir oyun olacağını aktardı.

Şirket, açıklamayı Twitter üzerinden yaptı. Hareket yakalama çalışmalarının sürdüğü ifade edildi ve fırtına öncesi sessizlik notu eklenmesi dikkat çekti. Böylece Rocksteady Studios’un çalışmalarının hızla devam ettiği açığa çıktı. Ünlü tüzel kişilik geçtiğimiz günlerde de şu şekilde bir görsel paylaştı:

Fotoğrafta ekibin hareket yakalama çalışmaları yaptığı açıkça gözüküyor. Aynı zamanda oldukça eğlendikleri de yüzlerinden anlaşılıyor. Nede olsa oyun dünyasının içinde olup oyunları üreten kişiler olmak heyecan verici ve keyifli olmalı.

Şirket oyunun ismi ve içeriği hakkında açıklama yapmaktan kaçınıyor. Sadece bilinen tek net şey var: O da yeni oyunun Batman Arkham ile alakalı olmayacağı.  Şirket yeni bir Batman oyunu  geliştirmediğini, farklı tarzda bir oyun geliştirdiğini açıkladı.

Bazı iddialara ve sızıntılara göre oyun açık dünya tabanlı olacak ve içerisinde çok fazla sayıda farklı karakter bulunacak. Oyun hakkında ilerleyen süreçte yapılacak olan yeni resmi açıklamalar merakla bekleniyor.

Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi
Pawn of the Dead İncelemesi
Little Nightmares 2 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)