Rocket League Kaçırılmayacak Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 26 Nis 2018 Oyun 597  0

Sevilen online oyunlardan Rocket League, Steam üzerinde önemli bir indirim aldı ve böylece çok uygun bir fiyattan satılıyor. Oyunun yeni fiyatı 18.60 TL oldu.

Eğlenceli ve oldukça hareketli bir oyun olan Rocket League, futbolun farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Arabalarla, hem de devasa bir topa vurarak futbol oynamak son derece ilginç bir deneyim. Rocket League geliştiricisi, oyuncuların eğlenebileceği hem farklı hem de rekabetçi bir oyun ortaya koymak istemiş ve bu güzel oyunu bizlere sunmuş.

Rocket League uzun bir zamandır Steam’de yer alıyor. İlk kez 7 Temmuz 2015 tarihinde Steam’e gelen oyun, normalde bilgisayar oyuncuları için 31.00 TL’den satılmaktaydı. Yüzde 40 indirim alan oyunun yeni fiyatı 18.60 TL oldu. Böylece Rocket League şu an çok uygun bir fiyattan alınabilmekte. Kampanya 1 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. 1 Mayıs akşamında tekrar eski fiyatına dönecek.

Tüm indirilebilir içeriklerin olduğu paket de indirime girdi

Öte yandan Rocket League oyunu ile birlikte onun için çıkan DLC’lere de sahip olmak isteyenler için sunulan Rocket League GOTY sürümü de Steam üzerinde satılıyor. Normal fiyatı 50.00 TL olan bu sürüm şu an yüzde 40 indirimle 30.00 TL’den satılıyor. Bu kampanyanın geçerlilik süresi de aynı.

Etiketler: ,
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)