Reno 10X Zoom Çıkış Tarihine İlişkin Önemli Gelişme

Fahri Gün 23 Nis 2019 Mobil 346  0

Oppo’nun yeni akıllı telefonu Reno 10X Zoom’un ne zaman satışa çıkarılacağı büyük merak konusuydu. Buna dair yeni bazı gelişmeler yaşandı. İşte ayrıntılar…

Oppo markası akıllı telefon kategorisinde giderek daha popüler bir hale geliyor. Pek çok markayı sollayan Oppo, şu an dünyanın sayılı akıllı telefon üreticilerinden biri olarak yoluna devam ediyor. Oppo şu sıralar Reno 10X Zoom isimli bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Bu telefonun ne zaman satışa çıkarılacağı bu zamana kadar merak konusu idi. Bugün ise çıkış tarihi netlik kazandı.

10 Mayıs tarihinde satışa sunulacak!

Cihaz 10 Mayıs tarihinde yapılacak olan lansmanla satışa çıkarılacak olup fiyatına dair de bazı bilgilerin sızdırıldığını belirtelim. Ürünün kendi içerisinde farklı versiyonları bulunuyor ve satışa çıkarılırken de bu göz önüne alınıyor. Mesela 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bu cihazın kendi içerisinde giriş özellikleri olup bu niteliklere sahip olan Reno 10X 595 Dolardan satılacak. 6 GB RAM 256 GB dahili depolama alanına sahip olan sürüm ise 670 Dolardan satılacak olup aynı zamanda 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı bulunan bir sürüm de bulunacak ve bu sürüm içlerindeki en pahalı versiyon olacak. Ürünün 715 Dolardan satışa çıkarılması bekleniyor.

6.6 inç boyutunda devasa ekrana sahip olacak

Reno 10X Zoom genel itibariyle üst segment özelliklere sahip bir akıllı telefon olacak. 6.6 inç büyüklüğünde tabletlerle kıyaslanabilecek kadar büyük bir ekrana sahip olacak ve 48 Megapiksellik f/1.7 diyafram açıklıklı kamerasıyla da ayrıca dikkat çekecek.
Etiketler:
Telefonun Hayatı Kolaylaştıran Yönleri
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)