Remedy Yeni Projesini 2019 Yılında Sunacak

Fahri Gün 18 Şub 2018 Oyun 567  0

Remedy Entertainment, yeni AAA oyununu 2019 yılında piyasaya süreceğini açıkladı. Bu oyunun Alan Wake 2 olma ihtimali çok yüksek.

Oyun dünyasının köklü şirketlerinden Remedy, özellikle Max Payne ve Alan Wake ile tanınıyor. Bu iki oyun serisi de çok sevilmişti. Max Payne’de bir dedeftifin maceralarına TPS bakış açısı ile konuk oluyor, Alan Wake’de ise bir yazarın korku romanının gerçeğe dönüşmesi karşısında olanlara şahit oluyorduk.

Remedy, Max Payne ve Alan Wake’in ardından bir süre sessizliğe büründü. Oyuncular yeni bir Alan Wake oyununun gelmesini istiyor. Fakat Remedy geçtiğimiz dönemde yaptığı açıklamada böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylemişti. Çünkü Alan Wake için yeterli bütçelerinin olmadığını açıklamıştı. Fakat bu kez de 2019 yılında yeni bir AAA+ oyununun sunulacağını açıkladı. Bütçesi çok yüksek bir oyun olacağı için Remedy için ayrı bir önem teşkil edecek.

Alan Wake 2 oyunu zamanında çok fazla beklenmiş fakat 2015 yılında iptal edilmiş, sebebi de açıklanmamıştı. Bunun üzerine oyuncular çok üzülmüştü. Remedy şirketinin daha önce Alan Wake evrenine mutlaka yeni bir oyun ekleyeceklerini söylemesi, 2019 yılında sunulacak olan AAA oyununun Alan Wake 2 olacağı ihtimallerini kuvvetlendiriyor.

Etiketler: ,
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)