RedmiBook 15 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belirlendi

Fahri Gün 31 Tem 2021 Bilgisayar 309  0

RedmiBook 15 cihazına ilişkin olarak yeni bilgiler var. Ürünün çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu.

Teknoloji şirketlerinden Xiaomi, yeni Full HD ekran çözünürlüğüne sahip RedmiBook 15 modelini piyasaya sürmeye hazırlanmakta.

Gelen bilgiler RedmiBook 15 cihazında 15.6 inç büyüklüğünde LCD panel ekrana yer verileceğini göstermekte olup ürün Intel’in 11. Nesil Core i3 ve i5 işlemcilerini barındıracak. Bu bağlamda kendi içerisinde farklı versiyonlara sahip olmasını bekliyoruz.

8 GB RAM ile gelmesi beklenen cihazın 3 Ağustos günü Hindistan pazarında satışa sunulacağı resmen doğrulanırken, lansman tarihinin dışında şu an için resmi bir açıklama bulunmuyor. Dolayısıyla ürünün özellikleri ve fiyatlandırmasının sızıntılar eşliğinde ortaya çıktığını belirtmek gerekiyor.

Bir dizüstü bilgisayar olan RedmiBook 15, ses ihtiyaçlarını karşılayabilmek için stereo konfigürasyona yer verecek olup cihazın USB 2.0, HDMI, USB Type A, USB Type C 3.1 gibi bağlantı destekleri bulunacak. Üründe 65 W şarj destekli batarya bulunması bekleniyor ancak batarya kapasitesine dair şu an için bir bilgi bulunmuyor. Cihaz yazılım olarak ise Windows 10 işletim sistemine sahip olacak.

Etiketler: ,
Bilgisayar Modellerine Göre BIOS Tuşları
“Windows Bu Diske Yüklenemez” Hatasının Çözüm Yolları
Öne Çıkan Excel Formülleri
Honor Pad 8 Fiyat Tarafında Agresif Bir Tutum Sergileyecek

Yorum Yapmayı Unutmayın :)