Redmi Note 5 Fiyatları Düşüşte!

Fahri Gün 30 Eyl 2018 Mobil 272  0

Xiaomi tarafından Redmi Note 6 Pro akıllı telefonunun duyurusunun gerçekleştirilmesiyle birlikte Note 5 modelinin fiyatında ani bir düşüş yaşandı.

Günümüzün en ünlü akıllı telefon markalarından biri haline gelen Xiaomi, Redmi serisi için ürünler sunmaya devam ediyor. Ünlü şirket şimdi de Redmi Note 6 Pro akıllı telefonunun tanıtımıını gerçekleştirdi.

Note 6 Pro modelinin tanıtılmasıyla birlikte Redmi Note 5 akıllı telefonunun fiyatında önemli bir indirim oldu. Söz konusu indirim Çin pazarında gerçekleşti. Redmi Note 5, 1099 Yuan fiyat etiketiyle satılmaktayken aldığı yeni indirim kapsamında 869 Yuandan satılmaya başlandı. 869 Yuanın Dolar bazındaki karşılığı 126 Dolar olmakta. 126 Dolar şu an 760 Türk Lirası etmekte. Böylece telefona uygun bir fiyattan sahip olabilmek mümkün.

Redmi Note 5 benzer sürümü şu an ülkemizde 1.750 TL fiyatlandırılmayla satılmakta olan Redmi Note 6 Pro modelinin Türkiye’de satışa sunulmasıyla birlikte fiyatlarda bir revize söz konusu olabileceğini söyleyebiliriz. Genellikle yeni model bir ürün çıkış yaptığında eskiyen modelin fiyatında bir nebze düşme oluyor.  Yine aynı şey olabilir.

Redmi Note 5 modelinin fiyatına göre hiç de azımsanmayacak özelliklere sahip olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Şu an fiyat performans konusunda en iddialı telefonlardan biri.

Etiketler: ,
Realme 5S Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü
Apple, RED Ürünlerini Elden Geçirdi
Huawei P Smart 2019 Hakkında Yeni Güncelleme Müjdesi!
Yeni Blackview A80 Pro, Çok Uygun Fiyatıyla Şaşırtıyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)