Redmi Note 10S Güncellemesi Yenilenerek Tekrar Paylaşıldı

Fahri Gün 07 Haz 2022 Mobil 367  0

Redmi Note 10S güncellemesi daha önce bazı sorunlar oluştuğu için kaldırılmıştı ve güncelleme şimdi yenilenerek tekrar yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde MIUI 13 güncellemesinin Note 10S telefonuna yönelik olarak yayınlandığına şahit olduk fakat güncelleme pek çok hata içermesi sebebiyle yayından kaldırılmıştı. Şimdi ise bir kez daha gündeme geldi.

Xiaomi markası Note 10S için MIUI 13 güncellemesini tekrar yayınladı. Yayınlanan yazılım güncellemesi MIUI 13.0.2.4 SKLMIXM sürüm numarasını kullanmakta olup, daha önce rapor edilen hatalar da bu güncellemeyle giderilmekte.

Güvenlik yaması ve Android 12 desteği

Mayıs 2022 Google güvenlik düzeltmeleri yamasını içerisinde barındırmakta olan güncelleme Android 12 tabanlı olup büyük çaplı bir güncelleme olarak öne çıkıyor. Redmi’nin Note 10S için başlattığı MIUI 13 güncellemesinde değişiklik günlüğünde yer verilen değişiklikler arasında hava durumu, saat gibi uygulamalarda optimizasyon , uygulamalara doğrudan kenar çubuğundan kayan pencere olarak açılabilme imkanı gibi seçenekler yer alıyor.

Teknik özellikler

Ekran tarafında 60 Hz destekli 6.43 inç büyüklüğe sahip Full HD+ ekrana yer verilen ürün, MediaTek’in Helio G95 isimli yonga setini kullanmaktadır. Ön bölümünde 13 megapiksellik tek selfie kamerası kullanan telefonda  64 megapiksel ana lens + 8 megapiksel 118 derece ultra geniş açılı, 2 megapiksel derinlik ve 2 megapiksel makro olarak dörtlü arka kamera platformu yer alıyor.

Etiketler: ,
Android Telefondan Outlook Aracılığıyla Fotoğraf Gönderme Rehberi
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)