Redmi K50 Gaming Edition Fiyatında Düşüş Yaşandı

Fahri Gün 30 Nis 2022 Mobil 65  0

Oyunculara yönelik bir akıllı telefonu olan Redmi K50 Gaming Edition, sahip olduğu fonksiyonlar ve agresif fiyat etiketiyle dikkat çekerken şimdi fiyatına ilişkin yeni bir gelişme meydana geldi.

Son zamanlarda ses getiren akıllı telefon modellerinden biri olmayı başaran Redmi K50 Gaming Edition özellikle oyunculara yönelik bir model. Akıllı telefonun yakın zamanda Türkiye’de de satılmasını beklemekteyiz. Cihaz Çin’de bunun öncesinde yeni bir fiyat değişikliği yaşadı.

Fiyatı daha makul hale geldi

Redmi K50 Gaming Edition fiyatı Çin’de 300 Yuan yani yaklaşık 45 Dolar düşürülmüş durumda. JD.com tarafından duyurulan bu indirimle beraber telefonun yeni fiyatının 2.999 Yuan olduğu belirlenirken, bu bağlamda telefonun fiyatında %10 seviyesinde azımsanamayacak seviyede bir düşüş olduğu aşikar.

Redmi K50 Gaming Edition Özelliklerini Hatırlayalım

Akıllı telefonda Full HD+ OLED yapıda 480 hz dokunmatik örnekleme ve 120 hz yenileme hızına sahip olan 6.67 inç büyüklüğünde ekran bulunuyor. Telefon işlemci olarak Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile çalışmakta. Cihaz 12 GB RAM ve 256 GB’a kadar depolama alanı desteğine sahip. 4700 mAh büyüklüğünde hızlı şarj destekli bataryası bulunmakta. Telefon yazılımsal olarak ise Android 12 tabanlı MIUI 13’ten yararlanmaktadır. 

Kullanıcı Memnuniyeti Konusunda En Başarılı Telefon Samsung’un!
Oppo Reno 7 Android 12 Yazılım Güncellemesi Aldı
Samsung Galaxy A53 İçin Yazılım Güncellemesi Çıktı
4 Yaşındaki Mate 10 Telefonu İçin Yazılım Güncellemesi Çıktı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)