Redmi 11A Tenaa Sertifikası Ortaya Çıktı

Fahri Gün 08 Kas 2022 Mobil 432  0

Redmi 11A akıllı telefonunun TENAA sertifikasyon web sitesi verisi ortaya çıktı. Böylece ürüne ilişkin olarak önemli bir gelişme meydana geldi. İşte habere dair ayrıntılar…

Akıllı telefon alanında popüler hale gelen markalardan Redmi çalışmalarına devam etmekte ve gelen bilgilere göre şirket 22120RN86C model numarasına sahip olan bir modelle kendisini gösterdi. Söz konusu model Çin’in TENAA sertifikasyon internet sayfası üzerinden tespit edildi. Liste yeni akıllı telefon modelinin sahip olduğu tasarım yapısını gözler önüne serdi.

Ortaya çıkan tasarım yapısına göre akıllı telefonun Nisan ayında piyasaya sürülmüş olan Redmi 10A isimli modele benzediğini söyleyebiliriz. Cihazın isminin de bu yüzden Redmi 11A olması beklenmekte.

Yeni Redmi 11A akıllı telefonunun özelliklerine dair şu an için pek detay yok. Ancak ortaya çıkar görüntüsü cihazın su damlası çentikli bir ekrana sahip olduğunu göstermektedir.

Cihazın arka paneli çapraz çizgili koyu renkte gözükmektedir. Önceki modeller olan Redmi 9A ve 10A akıllı telefonlarında yonga seti olarak Helio G25 yer almakta idi. Yeni telefonun ise nasıl özellikler ile geleceği büyük merak konusu.

Etiketler: ,
Android Telefondan Outlook Aracılığıyla Fotoğraf Gönderme Rehberi
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)