Red Dead Redemption 2’nin PC İçin Çıkış Tarihi 2019 Olabilir!

Fahri Gün 22 Eki 2018 Oyun 365  0

Red Dead Redemption 2 ile ilgili sürpriz bir sızıntı ortaya çıktı. Szııntıya göre oyun 2019 yılında PC platformuna çıkış yapacak. Peki bu sızıntı nereden çıktı? İşte ayrıntılar…

Video oyunu dünyasında şu sıralar önemli bir hareketlilik yaşanıyor. Açık dünya temalı yeni rol yapma oyunu Red Dead Redemption 2, 26 Ekim tarihinde çıkacak. Daha önce Rockstar Games tarafından yapılan açıklamada oyunun konsollar için çıkış yapacağı ifade edilmişti. Dolayısıyla pek çok oyuncu PC platformuna gelmeyeceğini düşünüyordu. Ancak Rockstar Games bundan bir yıl kadar sonra oyunun PC sürümünü de çıkarabilir.

Daha önce PC için çıkacağına yönelik herhangi bir ifade kullanmayan ancak bunun aksine olan iddiaları da yalanlamayan Rockstar Games, oyuncuların bir hayli kafasını karıştırmıştı. Şimdi gelen bir sızıntı, dünyaca ünlü perakende satış marketlerinden birinde oyunun PC sürümünün listelendiği yönünde. Sızıntıya göre çıkış tarihi 31 Aralık 2019. Hatırlarsanız daha önce de Rockstar Games ile bağlantılı bir platform tarafından PC için çıkacağı görüntülenmişti. Bu gibi gelişmeler oyunun PC için çıkacağını ancak bunun şu an için gizlendiğini ortaya koyuyor olabilir. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)