Red Dead Redemption 2 Fiyatı Yarı Yarıya İndi

Fahri Gün 11 Mar 2022 Oyun 257  0

Red Dead Redemption 2 fiyatına ilişkin gelişmeler meydana geldi. Oyunun fiyatı uygulanan indirimle beraber yarı yarıya indi.

Günümüzde sevilen video oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2, ilk çıktığında sadece konsollar için piyasaya sürülmüştü ve zaman içerisinde PC platformunda da kendisini göstermişti.

Red Dead Redemption 2 oyunu PC oyuncularının epey beklediği bir oyundu ve piyasaya sürüldükten sonra oyuncular buna yaraşır şekilde oyuna büyük ilgi gösterdiler. Zaman zaman hala indirimlere gebe olan oyun, bu sefer de %50 oranında indirime uğradı.

Normal fiyatı 299,00 TL olan Red Dead Redemption 2 video oyunu için %50 indirim uygulandı ve böylece oyunun fiyatı yarı yarına inerek 149,50 TL oldu. Böylece oyuncular Red Dead Redemption 2 video oyununu normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın alabiliyor.

Uygulanan indirim fırsatı 24 Mart akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup oyunun daha sonra tekrar eski fiyatına dönmesi bekleniyor. Toplam 13 dil desteklemekte olan vahşi batı temalı video oyunu Red Dead Redemption 2, otoriterlerden de tam puan alan bir video oyunu olarak öne çıkmıştı. Hazır böyle bir indirim varken değerlendirmenizi öneririz.

Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)