Red Dead Redemption 2 Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 01 Şub 2022 Oyun 318  0

Popüler video oyunlarından Red Dead Redemption 2, Steam platformu üzerinde büyük bir indirime girdi. İşte habere ilişkin detaylar…

Red Dead Redemption’ı bir seri haline gelen ikinci oyun, oyuncuların büyük ilgisiyle karşılaşmıştı. Kısa sürede sevilen ve adından söz ettirmeyi başaran Red Dead Redemption 2, zaman içerisinde PC platformu için de piyasaya sürülmüştü.

PC platformunda büyük ilgi gören Red Dead Redemption 2, buna rağmen fiyatı ülkemizde biraz pahalı olduğu için oyuncuların kolayca erişebileceği bir video oyunu değil. Yine de şimdi uygulanan indirim sayesinde oyunu uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 için Steam üzerinde %50 oranında indirim meydana geldi. Böylece normal fiyatı 299,00 TL olan video oyununun yeni fiyatı 149,50 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 3 Şubat akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatından satılmaya başlanacak.

PC sürümünde derin ve gerçekçi bir deneyim sunmayı başaran video oyunu, sahip olduğu güçlü grafiklerle öne çıkmaktadır. Teknik geliştirmeler arasında gündüz ve gece ışık derinliğini artıracak şekilde yapılan iyileştirmeler, ortam aydınlatmaları da bulunuyor. Güçlü bir hikaye modu bulunan oyun, böylece güçlü grafiklerine önemli katkılarda bulunarak başyapıt haline geliyor.

Subnautica Serisine Yüzde 70 İndirim Geldi !
Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition Fiyatı 10 Dolara İndi!
Oyun Oynarken Para Kazanma Yöntemleri
Starfield İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)