Realme X2 ve X2 Pro Artık Android 10 İle Çalışıyor!

Fahri Gün 30 Mar 2020 Mobil 415  0

Realme markası akıllı telefonları için güncellemeler sunmayı sürdürüyor. Bu kez de Realme X2 ve X2 Pro için güncelleme yayınlandı.

Realme markası geçtiğimiz ay Relame X2 ve X2 Pro akıllı telefonları için Android 10 güncellemesi paylaşacağına dair söz vermişti ve görünen o ki sözünde durdu. Çünkü telefon için Mart ayının son haftasında söylendiği gibi Android 10 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme hem Realme X2 hem Realme X2 Pro akıllı telefonu için geçerli olup X2 yapı numarası RMX1992AEX_11.C.05 ve X2 Pro yapı numarası ise RMX1931EX_11.C.23 şeklinde. Güncelleme her iki cihazda da neredeyse aynı yapıda yani aynı değişiklikleri sunmakta.

Eklenen Özellikler

Güncellemeyle birlikte gelen başlıca özellikler arasında; Ek odak modu, akıllı kenar çubuğunda balon özelliği, gezinme hareketlerinde optimize edilmiş değişiklikler, tek elle daha kolay bir kullanım için kullanıcı arayüzünün optimize edilmesi, ekran kaydı için duraklatma özelliği, TalkBack değişikliği, optimize edilmiş zil sesleri, dosya silme fonksiyonunda optimizasyon, hava durumunda yeni animasyonlar gibi değişiklikler yer alıyor.

Güvenlik

Güncelleme aynı zamanda güvenlik tarafında da iyileştirmeleri getiriyor. Bu bağlamda telefonunuzun güvenlik düzeyi, uygulayacağınız yeni Android 10 güncellemesiyle artmış olacak.
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)