Realme V25 Modelinin Resmi Olarak Duyurulması Bekleniyor

Fahri Gün 07 May 2021 Mobil 201  0

Realme markasının kısa bir süre içerisinde yeni V25 modelini duyurması bekleniyor. İşte habere ilişkin detaylar…

Teknoloji markalarından Realme, akıllı telefon kategorisinde günden güne daha iyi bir konuma sahip oluyor. Çalışmalarını sürdüren şirket şimdi de V25 akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Seri ile ilgili gelen bilgiler, daha önce RMX3142  kod adıyla ortaya çıkan akıllı telefonun V25 olarak piyasaya sürüleceğini, telefonun  Full HD+ 6.43 AMOLED bir ekran ve 32 Megapiksel selfie kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Telefonda yonga seti olarak Snapdragon 768G veya Snapdragon 780G donanımlarına yer verilmesi bekleniyor.  159.1 x 73.4 x 8.1 mm ölçüleri bulunan akıllı telefon hakkında gelen son bilgiler cihazın isminin V25 olacağını ve önümüzdeki günlerde tanıtımının gerçekleştirileceğini gösteriyor.

Yeni telefon ile ilgili şu an farklı kaynaklardan pek çok sızıntının bulunduğunu ve bu sızıntıların ilginç bir şekilde birbirlerinden farklılıklar arz ettiğini de belirtmek gerekiyor. Örneğin bazı kaynaklar telefonda Dimensity 1100 veya 1200 yonga setleri kullanılacağını iddia ediyor. Bu hususta net bilgilere ulaşabilmek için telefonun tanıtımının gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Etiketler: ,
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü
5000 mAh Bataryanın Dayanıklılığına Dair Veriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)