Realme RMX2121 Farklı Yapısı İle Dikkat Çekecek

Fahri Gün 20 Haz 2020 Mobil 345  0

Realme şirketinin yeni akıllı telefonu RMX2121 geliyor. Yeni model özellikle kamera kurulumu konusunda bir hayli farklı olacak. İşte ayrıntılar…

Oppo şirketini akıllı telefon kategorisinde giderek prestijini artıran önemli markalardan biri olarak biliyoruz. Özellikle giriş seviyesinde farklı tasarım yapısı ile iyi işler yapan Oppo, bu bağlamda kendisini soyutlayan tasarımı şimdi de Realme RMX212 ile çeşitlendiriyor.

Kamerasıyla dikkat çekecek

Yeni RMX212 modeli özellikle kamera tarafında farklı bir cihaz olacak. Henüz tam olarak nasıl bir arka kamera tasarımının bulunacağına yönelik bir görüntü gelmesede gelen sızıntılar oldukça şaşıracağımızı gösteriyor. Cihazın ön kısmındaki kamera ise sol üst köşeye konumlandırılmış durumda. Bunun dışında tasarım yapısı olarak söyleyebileceğimiz şey cihazın çift hücreli bir pil ile geleceği ve OLED ekrana sahip olacağı. Bu bağlamda dizayn edilen üründe pil hücreleri 2250 mAh kapasiteli olacak. İki pil hücresi ile toplam 4500 mAh batarya sunacak.

Neden Çift Hücreli Pil?

Çift hücreli batarya hızlı şarj teknolojisinin daha elverişli bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. 65W hızlı şarj teknolojisi daha verimli ve böylece cihaz daha az ısınıyor.
Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı
Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı
Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu
Galaxy A40 için güvenlik güncellemesi çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)