Realme C20A çıkışını gerçekleştiriyor!

Fahri Gün 04 May 2021 Mobil 226  0

Realme markasının C20A akıllı telefonu ile ilgili olarak heyecan verici bir gelişme meydana geldi. İşte habere ilişkin detaylar…

Teknoloji markalarından Realme çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte olup, şimdi de C20A isimli yeni akıllı telefon modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Gelen bilgilere göre telefonda 6.5 inç büyüklüğünde ekran bulunmakta olup, aynı zamanda 5000 mAh bataryaya yer verilmiş durumda. Cihazın teknik özelliklerine ilişkin gelen bilgiler bu ikisiyle sınırlı olup, Realme markası C serisi kapsamında C20, C21 ve C25 gibi modellerle kendisini göstermişti. Sızıntılara göre C20A akıllı telefonu genel yönüyle C20 ile benzer özelliklere sahip ve bu ayın sonlarına doğru satışa sunulması beklenmekte. Ürünün nasıl bir satış performansı sergileyeceği ise fiyatıyla doğru orantılı olacak. Fiyatı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Realme C20A akıllı telefonunun yazılımsal olarak Android 11 işletim sistemi ve Realme UI 2.0 ara yüzüne sahip olması bekleniyor. Aynı zamanda telefonun uzun bir süre büyük çaplı yazılımsal güncellemelerden de yararlanması bekleniyor.

Etiketler:
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü
5000 mAh Bataryanın Dayanıklılığına Dair Veriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)