Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Fahri Gün 16 May 2021 Mobil 243  0

Teknoloji markalarından Realme, yeni Realme 7i akıllı telefonu için önemli bir yazılım güncellemesi yayınladı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefonlarda yazılım güncellemelerini zamanında uygulamak önemli olup, Realme markası güncellemeleri sık sunmaya özen gösteren markalardan biri. Realme’nin geçtiğimiz yıl en çok satan akıllı telefon serisi olan Realme 7 için şimdi yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı.

Realme 7 akıllı telefonu ilk piyasaya sürüldüğünde kutudan Android 10 işletim sistemi ve Realme UI yazılım ile çıkmıştı. Şimdi de Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 güncellemesi yayınlandı.

Çıkan güncelleme akıllı telefon için Android 11 sürümünü kazandırmakta olup bu noktada önem arz ediyor. Güncellemeyi uygulayan kullanıcılar son Android sürümünün keyfini çıkarabiliyor. Öte yandan Realme 7i akıllı telefonuna bu güncellemenin gelmesi uzun süredir bekleniyordu ve biraz gecikmişti. Bunu da erken erişim sürecinde bir problem yaşanma ihtimaline bağlayabiliriz.

Android 11 kararlı sürüm güncellemesi MX2103_C.05 yapı numarasıyla kendisini göstermekte. Kullanıcılar güncellemeyi uyguladıklarında memnun kalmadıkları taktirde geri alma paketini kullanıp Android 10’a kolayca dönebilecek.

Etiketler: ,
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma
Oppo A11s Özellikleri Belirlendi
Realme 8s 5G ve 8i’nin Özellikleri Belli Oldu
Redmi Note 8 Pro ve Note 9 Pro Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)