Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Fahri Gün 16 May 2021 Mobil 203  0

Teknoloji markalarından Realme, yeni Realme 7i akıllı telefonu için önemli bir yazılım güncellemesi yayınladı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefonlarda yazılım güncellemelerini zamanında uygulamak önemli olup, Realme markası güncellemeleri sık sunmaya özen gösteren markalardan biri. Realme’nin geçtiğimiz yıl en çok satan akıllı telefon serisi olan Realme 7 için şimdi yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı.

Realme 7 akıllı telefonu ilk piyasaya sürüldüğünde kutudan Android 10 işletim sistemi ve Realme UI yazılım ile çıkmıştı. Şimdi de Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 güncellemesi yayınlandı.

Çıkan güncelleme akıllı telefon için Android 11 sürümünü kazandırmakta olup bu noktada önem arz ediyor. Güncellemeyi uygulayan kullanıcılar son Android sürümünün keyfini çıkarabiliyor. Öte yandan Realme 7i akıllı telefonuna bu güncellemenin gelmesi uzun süredir bekleniyordu ve biraz gecikmişti. Bunu da erken erişim sürecinde bir problem yaşanma ihtimaline bağlayabiliriz.

Android 11 kararlı sürüm güncellemesi MX2103_C.05 yapı numarasıyla kendisini göstermekte. Kullanıcılar güncellemeyi uyguladıklarında memnun kalmadıkları taktirde geri alma paketini kullanıp Android 10’a kolayca dönebilecek.

Etiketler: ,
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)