Realme 3 ve 3i Telefonları İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Fahri Gün 25 Mar 2020 Mobil 369  0

Akıllı telefon dünyasında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Realme 3 serisinden iki akıllı telefon için yazılım güncellemesi yayınlandı.

Son zamanlarda akıllı telefon sektöründe bir hayli dikkat çekmeyi başaran Realme markası, geçtiğimiz yıl tanıttığı akıllı telefonlar için destek sunmayı ihmal etmiyor. Gelen bilgilere göre Realme, 3 ve 3i modelleri için VoWiFi desteği sunan yeni bir güncelleme yayınladı.

Boyutu 147 MB

OTA üzerinden dağıtılan yeni güncelleme telefonlara VoWiFi desteği kazandırmakta olup güncelleme her iki telefona da RMX1821EX_11.A.26 yapı numarasıyla 147 MB dosya boyutuyla yayınlanıyor. Pek çok iyileştirme sunulan güncelleme sistem kararlılığı yönünde de önemli geliştirmeleri beraberinde getiriyor.

Realme 3i Özelliklerini Hatırlayalım:

6.22 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran bulunan telefon Gorilla Glass 3 korumasıyla gelmekte olup cihazda MediaTek Helio P60 işlemci bulunuyor. 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı seçenekleri sunan Realme 3i modeli 4230 mAh bataryaya sahip olup LED flaşlı 13 MP + 2 MP ikili arka kameraya ve 13 MP f/2.0 diyafram açıklığında bir adet ön kameraya sahip.
Etiketler:
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu
Asgari Ücretle Alınabilecek Giriş Segment Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)