Realme 3 Pro İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 03 Kas 2019 Mobil 322  0

Realme son zamanlarda ülkemizde de dikkat çeken bir marka oldu. Şimdi önemli telefonlarından Realme 3 Pro yazılım güncellemesi aldı.

Realme 3 Pro modeli için çıkan yeni güncelleme telefona çok sayıda fonksiyon kazandırmakta. Çıkan güncelleme RMX1851EX_11_A.20 koduyla kendisini gösterdi.

Karanlık Mod aktif oluyor

Güncelleme karanlık mod özelliğini beraberinde getiriyor. Karanlık mod, telefonu kullanırken gözün standart kullanıma nazaran daha az yorulmasına yardımcı oluyor ve böylece önemli bir etkisi bulunuyor. Karanlık mod aynı zamanda sahip olduğu siyah renk ile pek çok kullanıcının görüntü açısından da kullandığı bir mod.

Güvenlik yaması

Güncelleme güvenlik yamasını da sunmakta. Ekim 2019 ayına ait güvenlik düzeltmeleri bu yamayla birlikte Realme 3 Pro kullanıcılarına sunuluyor. Güvenlik bir akıllı telefon için en önemli şey ve bu yüzden güncellemeyi kesinlikle es geçmemek gerekiyor.

Realme 3 Pro Teknik Özellikleri

Telefonda 6.3 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran yer alıyor ve bu ekran Corning Gorilla Glass 5 korumasına sahip. Sekiz çekirdekli Snapdragon 710 işlemci bulunan telefon Adreno 616 GPU yapısına sahip. Ürün RAM ve depolama alanı olarak alternatifler sunuyor. 4 GB RAM / 64 GB depolama alanı ve 6 GB RAM / 128 GB depolama alanı seçenekleri bulunuyor. Telefonun arkasında 16 + MP arka, 5 MP ikinci kamera bulunmakta olup ön yüzünde de 25 MP çözünürlüğünde selfie kamerası yer almakta. Telefon hali hazırda 1660 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.
Etiketler:
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu
Asgari Ücretle Alınabilecek Giriş Segment Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)