Razer Phone 3’ün 5G Sürecine Dair Önemli Detay!

Fahri Gün 28 Mar 2019 Mobil 137  0
Günümüzün önde gelen oyuncu ekipmanları üreticilerinden biri olan Razer, aynı zamanda Razer Phone serisiyle akıllı telefon kategorisinde de aktifliğini sürdürüyor. Razer Phone 3 akıllı telefonuna dair yeni özellikler ortaya çıkarken cihazın sahip olduğu güçlü nitelikler dikkat çekiyor. Ürün ile ilgili şimdi de 5G desteğine ilişkin bazı gelişmeler yaşandı.

5G devri!

Hazırlarsanız düzenlenen MWC 2019 esnasındaki en önemli gündem konusu 5G idi. Cihazların 5G için sunduğu destek ve 5G teması yoğun olarak işlenmiş olup 5G şebekesinin bu yıl içerisinde pek çok ülkede aktif hale gelmesi söz konusu. Razer Phone tarafında Phone 3 için 5G şebekesi desteğinin sunulmasına da kesin gözüyle bakılmakta.

CEO’dan önemli ipucu

Razer CEO’su tarafından yapılan açkılamada mobil oyuncuların tercihlerinin 5G bulunan bir telefon olabileceği ifade edilmişti. Dolayısıyla Razer Phone 3’ün bir oyuncu telefonu olduğu düşünülürse 5G şebekesinin yerleşmesinin de mümkün olduğunu ifade etmek gerekli. Elbette buna dair süreç devam ediyor ve önümüzdeki günlerde yeni bilgiler ortaya çıkacaktır.

Razer mobil cihaz üretmeyi bırakıyor mu?

Giderek artan dedikodulara göre Razer markası önümüzdeki süreçte artık akıllı telefon üretmeyecek. Ancak bu dedikoduların doğru olup olmadığı henüz belli değil.
Etiketler:
1500 TL’nin Altında Fiyata Sahip Olan En İyi Telefonlar (Eylül 2019)
Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Müjdesi!
Oppo Reno 10X Zoom Aldığı Yüksek Boyutlu Güncellemeyle Şaşırttı
Xiaomi Mi 6 Güncellemesi Paylaşıldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)