Razer Phone 2 Fiyatlarına İlişkin Sürpriz Değişiklik!

Fahri Gün 27 Kas 2019 Mobil 262  0

Razer markası bu zamana kadar özellikle oyuncu ekipmanlarıyla bilinsede telefon kategorisinde de bir hayli iddialı ve şimdi bunu yeni Razer Phone modeliyle devam ettirme peşinde. Cihazın fiyatı şu sıralar önemli bir indirime uğradı.

Akıllı telefon kategorisine hemen hemen her teknoloji şirketinin dahil olduğunu gören Razer bundan uzak kalmak istemedi ve oyuncu telefonları geliştirmeye başladı. Şirket bu doğrultuda geçtiğimiz dönemlerde Razer Phone 2 modelini piyasaya sürdü ancak modelin fiyatının biraz pahalı olması dikkat çekmekteydi.

Müthiş indirim

Cihazın fiyatına dair şimdi yeni bir indirim gerçekleştirildi ve böylece oldukça makul bir fiyattan satılmaya başlandı. Telefonun yeni fiyatı 299 Dolar oldu. Ürün ilk piyasaya sürüldüğü dönemde 800 Doların üzerindeki fiyatıyla dudak uçuklatmakta idi.

Üst seviye!

Telefon genel itibariyle üst seviye özelliklere sahip olup tam bir oyun canavarı. Cihazın 5.72 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde ekranı bulunuyor. Bu ekran Corning Gorilla Glass 5 korumasına sahip olup üründe Snapdragon 845 işlemci yapısı bulunuyor. 12 + 12 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera yapısına sahip olan telefonda parmak izi sensörü ve suya karşı dayanıklılık sertifikası bulunuyor.
Telefonu Aramalara Kapatma Yöntemi (Android)
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)