Radical Heights İlk Gününde Hayal Kırıklığına Uğradı

Fahri Gün 11 Nis 2018 Oyun 496  0

Battle Royale oyunlarına son zamanlarda çok yoğun bir ilginin olduğu su götürmez bir gerçek. Fakat bu ilgi Battle Royale olarak sunulan her oyunun başarılı olacağı anlamına da gelmiyor.Radical Heights’in yaşadığı talihsizlik buna güzel bir örnek.

Radical Heights oyunu ilk çıkacağı zaman büyük bir ilgiyle karşılanması beklenmekteydi. Battle Royale yapısı ile dikkat çeken oyun ilk gününde bekleneni veremedi. İlk gün oyuna ilgi gösterenlerin sayısı 10.000’i bile bulmadı. İlk gün 9000 civarı kişi oyunu oynadı.

Daha önce yayınlanan bir sürüm oyuncuların epey dikkatini çeksede şimdi sunulan Battle Royale sürümü adeta ters etki gösterdi. Radical Heights ile Battle Royale dünyasına katılan geliştirici,  önceki sürüme 7.500 kişinin ilgi gösterip de Battle Royale sürümüne 9.000 kişinin ilgi göstermesini kabul edemiyor. Çünkü Battle Royale şu an çok revaçta. Bu sebeple geliştirici, hata yaptığı kısımları bulmak ve düzeltmek zorunda.

Battle Royale akımı nereye kadar devam edecek?

Açıkçası bu sorunun cevabını vermek çok zor. Fakat genel olarak oyuncuların rekabetçi oyunlardan çok hoşlandıklarını belirtelim. Online yapılı, birbirini öldürmeye dayalı oyunlara zaten yıllardır büyük bir ilgi var. Günümüzde bunlar biraz daha modern bir hal aldı ve oyuncuların yeni gözdeleri haline geldi. Fortnite Battle Royale’in yankıları hala sürerken uzun bir dönem daha Battle Royale türüne ilginin olmasına kesin gözüyle bakıyoruz.

Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)