PUBG Oyununda Sessizce Hareket Etmek İçin Öneriler

Fahri Gün 10 Oca 2019 Oyun 80  0

PUBG oyununda olabildiğince gizli olmak ve sessiz hareket etmek oyuncuya önemli avantajlar sağlayabiliyor. Hazırladığımız yeni rehber makalemizde oyun içerisinde nasıl daha sessiz ve gizli hareket edebileceğinizi anlatacağız.

PUBG günümüzün en sevilen video oyunlarından biri ve şu ana kadar ki en yüksek anlık oyuncu sayısı rekorunun da sahibi. Bu sebeple oyun dünya çapında epey merak ediliyor ve oyuncular başından saatlerce kalkamıyor. Peki PUBG oyununda daha başarılı olmak isteyen bir oyuncunun hangi gizlilik unsurlarına dikkat etmesi gerekiyor?

Sessiz ve gizli hareket etmenin pek çok metodu var. Bunları maddeler halinde paylaşmak istedik:

  • Çömelerek yürümek her ne kadar tamamen sessizlik sağlamasada gürültüyü büyük bir oranda aşağıya çeker. Özellikle bir binanın etrafından dolaştığınız sırada bir hayli faydası olacaktır.
  • Bir düşmanın sizi duymuş olabildiğinden şüphelendiyseniz panik yapmayın ve gözünüz hemen bir siper arasın. Gözünüze bir siper kestirdikten sonra hızlıca ona doğru koşun ve sipere yerleşin.
  • Crossbow yayı kullanarak tamamen sessiz olabilirsiniz. Ancak bu yay ile uzaktan vuruş şansı epey zor. Yakın mesafede kullanabilirsiniz ancak uzak mesafeden saldırı yapacağınızda isabet ettirememeniz olası.
  • Bir binaya girdikten sonra kapıları açık bırakmayın ve böylece dışarıdan gelen birinin şüphelenmemesini sağlayın. Aynı zamanda pencerelerin önünde durmayın.
  • Gizlenebileceğiniz ve kolay atış yapabileceğiniz konumları iyi değerlendirin.
  • Açık alanlarda ve oyun sonuna yaklaşırken yerde sürüklenerek hareket edin. Bir düşman tespit ettiğinizde aceleci olmak yerine doğru anı bekleyin ve atışınız sırasında olabilecek en alçak sesi çıkarın ve bu yüzden fuzuli ateş etmekten kaçının.
Etiketler:
Just Dance 2019 Detaylı İnceleme
PUBG En Başarılı Sonuç İçin Önerilen Ses İyileştirmeleri
2018 Yılında Çıkmış En Zor Oyunlar Listesi!
Hayal Kırıklığına Neden Olan Oyunlar Listesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)