PUBG Mobile’da Daha İyi Olmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Fahri Gün 06 Nis 2020 Oyun 592  0

Yeni yazımızda popüler oyunlardan PUBG Mobile’da daha başarılı olmanın sırlarına değindik. İşte detaylar…

Ülkemizde de etkisini gösteren, dünyanın başına adeta çorap ören korona virüsü salgını sebebiyle şu an ülkenin büyük bir kısmı eve kapanmış durumda. Bu yüzden de video oyunlarına olan ilgi iyice arttı. Bu ilgiden en fazla nasibini alan oyun ise PUBG Mobile oldu.PUBG Mobile oyuncu sayısı iyice arttı. Özellikle de yeni oyuncuların katılımı bunda etkili oldu. Peki PUBG Mobile nasıl daha iyi oynanır? Haydi bir bakalım.

Hızlı Parmak Hareketleri

PUBG Mobile’da daha başarılı olabilmenin temelinde parmak hareketleri arasında hızlı geçiş yapabilmek yatmakta. Oyun içerisindeyken kontrol sahibi olmanız oldukça mühim. Bunu yapabilmenin yolu da pratik uygulamaktan geçmekte. Çoklu dokunmatik ekran kontrolü sisteminde başarılı olduğunuz zaman oyun genelinde başarı sağlamanız da kaçınılmaz bir hale gelecektir. Hızlı parmak hareketleri kullanmayı pratik haline getirdiğinizde artık daha hızlı çömelip ateş edebileceksiniz. Bu kontrolleri ne kadar hızlı ve kolay sağlarsanız oyunda başarılı olma şansınız da o kadar artacak.

Seslere Dikkat !

PUBG Mobile yapımında ses dinleme refleksi çok önemlidir. Düşmanın ayak seslerinden nerede olduğunu anladığınızda çok büyük bir avantaj sağlarsınız. Bu sebeple bizim size önerimiz iyi bir kulaklık kullanmanız. Özellikle çevresel ses deneyimi elde edebildiğiniz bir kulaklık ile düşmanların adımlarının nereden geldiğini kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. PUBG Mobile genellikle kulaklık kullanılmadan oynanıldığından bu sizin açınızdan çok önemli bir avantaj olacaktır.

Zıpla ve Vur

Zıplayıp o şekilde ateş ederek karşınızdakinin beklemediği bir şekilde vuruş açısından çıkmış olabilirsiniz ve kendi aldığınız nişan ile onu hızlıca vurabilirsiniz. Aynı zamanda jiggling taktiği de karşınızdaki düşmanı şaşırtabilmek ve ondan kurtulabilmek için kullanabileceğiniz açısından kullanabileceğiniz bir hamledir.
Etiketler: ,
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)