PUBG Mobil Cihazlara Yükleme Yöntemi

Fahri Gün 27 Oca 2018 Mobil 399  0

PUBG oyununu akıllı telefonunuzdan çalıştırmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemden yararlanabilirsiniz. TAPTAP aracılığı ile işlem oldukça basit ve kısa sürüyor.

Geçen yıl piyasaya sürülen, sadece bilgisayarlar için çıkan PUBG oyununu akıllı telefonunuzdan oynayabilmek mümkün. Bunun için ilk olarak TAPTAP’ı edinmelisiniz. TAPTAP yazılımını indirip, indirdiğiniz dosyayı da Android akıllı telefonunuza aktarın. TAPTAP uygulaması ile akıllı telefonunuzun bağlantısını da TAPTAP resmi internet sitesi olan taptap.com’dan yapacaksınız.

taptap.com/mobile adresine girip uygulamanın APK dosyasını indirin. Dosyayı telefonun ilgili dizinine aktarıp Tap Tap kurulumunu gerçekleştirin. PUBG mobil sayfasına ulaşabilmek için uygulamayı açın ve arama kutucuğuna PUBG şeklinde aratın.  Tencent tarafından geliştirilen PUBG’i açın. Şimdi de oyunu rezerv edeceksiniz çünkü indirebilmeniz için önce hazır hale getirilmesi gerekli. Bunun için Reserve yazılı koyu turkuaz renkteki butona tıklayın. Telefon numarası yazarak rezerv edin.

Oyun hazır olduktan sonra yüklemenin hazır olduğuna dair bildirim alacaksınız. Bildirimden sonra PUBG yükleme işlemini başlatabilirsiniz.

 

Etiketler:, ,
Huawei P8 Lite Telefonuna Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi
Mi 8 Kullanıcılarına Yeni Güncelleme Müjdesi!
Xiaomi Mi A1 İçin Pie Kapalı Beta Güncellemesi Yayınlandı
Pocophone F1 Kampanyası Başladı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)