Project Warlock Nostaljik Bir FPS Macerası Arayanlar İçin Geliyor

Fahri Gün 15 Eki 2018 Oyun 361  0

Project Warlock, uzun yıllar önce piyasaya sürülen FPS oyunlarına çok benzer yapısıyla old school oyuncuları bekliyor. Oyunun çıkmasına artık günler kaldı. 

Oyun dünyasının tarihi oldukça eski ve zaman zaman enteresan oyunlara şahit oluyoruz. Project Warlock oyunu da bu enteresan oyunlardan biri olacak. 18 Ekim tarihinde GOG platformunda kendisini göstermeye başlayacak olan Project Warlock’un en büyük özelliği özlenen nostaljik FPS oyonanış sistemini oyuncuya tekrar sunuyor olması.

Project Warlock gerek grafikleri gerekse oynanışı ile tamamen nostaljik bir havada. Dolayısıyla bu oyunun yeni çıkacağını bilmeyen biri. Bundan yirmi yıl kadar önce piyasaya sürüldüğünü zannedebilir. Ancak Project Warlock henüz çiçeği burnunda, oldukça taze ve geniş içerikli bir oyun. Oyunun içerisinde toplam 60 bölüm ve 72 düşman türü bulunacak. 32 silah, 12 perk ve 8 büyü de yine oyuncuları bekliyor olacak. FPS bakış açısıyla oynayacağınız bu oyunun Doom, Duke Nukem 3D gibi FPS klasiklerine benzediğini söyleyelim. Bu yüzden özellikle Duke Nukem 3D tarzıdna bir oyun arayanları heyecanlandıracağını ifade edebiliriz.

Elbette oyunun aynı tadı verip veremediğini anlayabilmemiz için aradan bir süre geçmesi gerekiyor.

Etiketler:
Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)