Project Warlock Nostaljik Bir FPS Macerası Arayanlar İçin Geliyor

Fahri Gün 15 Eki 2018 Oyun 205  0

Project Warlock, uzun yıllar önce piyasaya sürülen FPS oyunlarına çok benzer yapısıyla old school oyuncuları bekliyor. Oyunun çıkmasına artık günler kaldı. 

Oyun dünyasının tarihi oldukça eski ve zaman zaman enteresan oyunlara şahit oluyoruz. Project Warlock oyunu da bu enteresan oyunlardan biri olacak. 18 Ekim tarihinde GOG platformunda kendisini göstermeye başlayacak olan Project Warlock’un en büyük özelliği özlenen nostaljik FPS oyonanış sistemini oyuncuya tekrar sunuyor olması.

Project Warlock gerek grafikleri gerekse oynanışı ile tamamen nostaljik bir havada. Dolayısıyla bu oyunun yeni çıkacağını bilmeyen biri. Bundan yirmi yıl kadar önce piyasaya sürüldüğünü zannedebilir. Ancak Project Warlock henüz çiçeği burnunda, oldukça taze ve geniş içerikli bir oyun. Oyunun içerisinde toplam 60 bölüm ve 72 düşman türü bulunacak. 32 silah, 12 perk ve 8 büyü de yine oyuncuları bekliyor olacak. FPS bakış açısıyla oynayacağınız bu oyunun Doom, Duke Nukem 3D gibi FPS klasiklerine benzediğini söyleyelim. Bu yüzden özellikle Duke Nukem 3D tarzıdna bir oyun arayanları heyecanlandıracağını ifade edebiliriz.

Elbette oyunun aynı tadı verip veremediğini anlayabilmemiz için aradan bir süre geçmesi gerekiyor.

Etiketler:
İşte Bu Hafta Çıkacak Olan Video Oyunları!
Monster Hunter World: Iceborne İncelemesi
FIFA 20 İncelemesi
Children of Morta Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)