Popüler Oyun Tales from the Borderlands Ücretsiz Oluyor!

Fahri Gün 14 Oca 2018 Oyun 218  0

Popüler oyunlardan Tales from the Borderlands tamamen ücretsiz oluyor. Oyuna 18 Ocak ile 24 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

2014 yılında piyasaya sürülen Tales from the Borderlands, farklı yapısı ile dikkat çeken oyunlardan. Telitale Games tarafından geliştirilen meşhur oyun 2K Games tarafından yayımlanmış ve oyuncuların sevgilisi haline gelmişti.  Steam’de şu an fiyatı 39 TL olan oyunu 18 Ocak – 24 Ocak tarihleri arasında satın almanız durumunda ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için Twitch platformunu kullanmanız gerekiyor. İlgili tarihlerde söz konusu internet sitesini ziyaret edin ve blogu inceleyin. Twitch sitesini bilmeyenler için izah edecek olursak: Video oyunlarının canlı yayına alınıp oyuncularla buluşturulduğu bir platformdur. Pek çok Gamer burada vakit geçirir ve sohbet ortamı oluşturulur. Oyuncular açısından önemli bir platformdur.

Tales from the Borderlands Hakkında

Aksiyon ile komedi karışımı ender kaliteli oyunlardan olan Tales from the Borderlands, pek çok ünlü oyunda imzası bulunan Telitale Games tarafından ortaya çıkarıldı. Oyunun çıkışının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala önemli bir kitle tarafından oynanıyor. Hem gülmek hem de eğlenceli, aksiyonlu anlara şahit olmak isteyenlerin tercih ettiği bir oyun olarak dikkat çekiyor. Oyun hem mobil hem de PC için yayımlanmış olup çok yüksek sistem gereksinimleri duymaz.

Oyun hakkında görüntülere aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Strange Brigade Oynanış Görüntüleri ve Pek Çok Detay Ortaya Çıktı!
Sherlock Holmes Oyunlarında Kısa Süre Geçerli Büyük İndirim!
NBA Live 19’la Birlikte Kadın Karakter Oluşturma Özelliği Geliyor
Age of Empires 2 Turnuvası Başlıyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)