PlayStation 4 Pro Buzul Beyaz

PlayStation 4 Pro Buzul Beyaz Rengi Tanıtıldı

ibrahim KIZILIRMAK 11 Tem 2017 Oyun 586  0

Yeni nesil oyun konsolları arasında en başarılı modellerden biri olduğu bilinen PlayStation 4 Pro modeli, geçtiğimiz günlerde yeni renk seçenekleriyle gündeme gelmeye başlamıştı. Her ne kadar Sony tarafından tek bir renk seçeneği sunuluyor olsa da bazı firmaların farklı renk için özel kılıflar ve kaplama teknolojileri yaptığını da görüyoruz.

Bu tip çalışmalara artan ilgiden memnun olmuş olacak ki teknoloji devi Sony, bugün itibariyle kendi renk çalışmasını duyurdu. Doğrudan teknoloji devi tarafından sunulan yeni renk seçeneği ise PlayStation 4 Pro beyaz seçeneği oldu. PlayStation 4 Pro buzul beyazı renk seçeneğiyle beraber gelecek olan yeni konsolların özel bir de ayrıcalığı olacak. Yeni seri konsolların Destiny 2 oyununa özel olarak çıkarılacağı belirtiliyor.

PlayStation 4 Pro Buzul Beyaz

PlayStation 4 Pro Beyaz Rengiyle Geliyor

Destiny 2 oyununa özel serinin kutusunda PlayStation 4 Pro buzul beyaz rengiyle yer alırken, Destiny 2 oyununun da kutulu versiyonu yer alacak. Tabi ki yeni seri konsolların satışına da haliyle oyun çıkış yaptıktan sonra başlanacak. Buzul renk teknolojisini sunacak olan yeni seri konsolların oyun içinde özel farkları bulunacak. Destiny 2 oyununun içerisinde yer alacak olan ekstra bonus paketleri ve ekstra içerik paketleri dikkat çekecek. Dijital içeriklerinde sunulacağı özel paketleri olacak olan yapımın ekstra görev paketlerinin de geleceğini göreceğiz.

PlayStation 4 Pro beyaz rengiyle beraber sunulacak olan oyun da dahil olmak üzere fiyat 450 dolar olarak açıklanmış durumda. Eylül başında satışa çıkacak olan yeni seri konsolların ön siparişleri başlamış olsa da ülkemizde Eylül’den sonra siparişlerin açılması bekleniyor. Buna karşılık 450 dolar fiyatında epey bir yüksek rakamlara ulaşabileceğini belirtelim.

Arkadaşlarınızla Beraber Oynayabileceğiniz 10 Mobil Oyun
Birbirinden Güzel 5 Uzay Temalı Video Oyunu
Steam Platformunda 2020’nin En İyi Oyunları Açıklandı
Steam 2020 En Çok Satan Video Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)