Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Fahri Gün 16 Nis 2021 Oyun 503  0

Google Play Store ülke değiştirmenin nasıl yapıldığı konusunda bilgiler vermekteyiz. İşte konuya ilişkin tüm detaylar…

Google’ın meşhur Play Store platformunda ülke değiştirme işleminin root atmadan veya VPN kullanmadan nasıl uygulanabileceği ile ilgili olarak bilgiler vermek istedik. Play Store platformunda yer alan hizmetler sadece belirli bölgeler veya ülkelere özel olarak sunulmakta olup, bu durumda o bölgeye veya ülkeye bağlı hesaptan indirme gerçekleştirmeden uygulama veyahut hizmete erişmeniz mümkün olmamaktadır. Yine de şimdi bahsedeceğimiz yöntemleri uygulayarak Play Store üzerinde ülke değiştirmeyi VPN veya root kullanmadan yapabilirsiniz.

Play Store ülke değiştirme nasıl yapılıyor?

İlk olarak Play Store uygulamasını çalıştırınız ve sol kısımda yer almakta olan menüyü açarak Hesap sekmesine , oradan da Ülke ve Profiller menüsüne tıklayınız. Ülke butonuna bastıktan sonra yeni bir ülke seçimi yaparak gelen bildirimi onaylayınız. Böylece Play Store uygulamasının bağlı olduğu ülke değiştirilecek olup, istediğiniz uygulamayı kolayca, hızlı bir şekilde indirebilme imkanınız olacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz yöntemi uygularken hatalarla karşılaşmaktaysanız, uygulayabileceğiniz alternatif çözüm de bulunuyor. Ancak burada VPK ve VPN ‘ler devreye giriyor. Kullanmak istediğiniz bir uygluamanın apk dosyasını güvenilir bir kaynak aracılığıyla indirerek çalıştırabiliyorsunuz. Böylece uygulamayı Play Store platformuna bağımlı olmadan rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Etiketler:
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)