Philips TAT2205 TWS İncelemesi

Fahri Gün 28 May 2021 Teknoloji 389  0

Bu içeriğimizde kablosuz kulaklık modellerinden Philips TAT2205 TWS incelemesini yapıyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Kablosuz kulaklıklar, kablo kalabalığından kurtularak daha kolay spor yapmak isteyenler için iyi bir hizmet sunuyor. Philips TAT2205 TWS cihazı kablosuz kulaklık modellerinden biri olarak kendisini gösteriyor.

Son derece ufak bir şarj kutusuna sahip olan kulaklık modelinin tere, suya karşı dayanıklılığı da bulunuyor. Böylece spor yaparken rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Ürünü şarj kutusu ile birlikte tam olarak şarj ettiğiniz zaman 12 saate kadar oynatma süresi elde ediyorsunuz.  15 dakikalık bir şarj ile 1 saat boyunca oynatma süresi kazanıyorsunuz. Eğer USB Type C bağlantısı kullanırsanız ürünün yüzde 0 ‘dan yüzde 100 seviyesine şarj olması yalnızca 2 saat sürüyor.

Ürün 6 mm neodimyum sürücüler ile kaliteli bir ses deneyimi sunmakta olup, müziğin keyfini iyi bir şekilde sürebilmenize imkan veriyor. Yumuşak ve değiştirilebilir kulaklık uçlarına sahip olan ürünün kulak başlık kısımlarını böylece kolayca değiştirebilme imkanınız bulunuyor ve bu da ürünü kullanışlı hale getiren özelliklerden birisi olarak kendisini gösteriyor.

Ses düzeylerini ayarlama, diğer şarkıya geçme ve duraklatma işlemlerini kulaklığın üzerinde bulunan düğmeler ile yapıyorsunuz. Bunlar size telefonu çıkarmadan işlem yapabildiğiniz için önemli bir katkı sağlıyor.

Ürün genel itibariyle kaliteli ses sunan, kulağa iyi oturan ve tasarım yapısı itibariyle hafif bir yapısı olan yani sade ve hoş gözüken bir cihaz. Değiştirilebilir kulaklık uçlarının olması ise en öne çıkan fonksiyonlarından biri olarak kendisini gösteriyor.

Etiketler:
Netflix Hesabını Deaktif Etme Yöntemi
Dennis Ritchie Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)