PES 2019 Hakkında İlk Net Bilgiler Ortaya Çıktı

Fahri Gün 28 Nis 2018 Oyun 382  0

Sevilen futbol oyunu serilerinden PES için son olarak PES 2018 oyunu çıkmıştı. Artık Avrupa futbol sezonlarında sona yaklaşılması üzerine PES 2019 sesleri de yükselmeye başladı. PES 2019 hakkında merak edilen pek çok bilgi de açığa çıktı.

Geçtiğimiz günlerde PES serisinin UEFA lisansının sona erdiği ortaya çıkmıştı. KONAMI, PES serisinde yıllardır UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi lisanslarını kullanabilmekteydi. Bu kuşkusuz seri için çok büyük bir avantaj demekti fakat geçtiğimiz günlerde lisans süresinin sona erdiği açıklandı. Bu sebeple PES 2019 oyununda UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi lisansı kesin olarak yer almayacak.  Fakat ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre oyun içerisindeki lisans sayısı da arttırılacak. Pek çok lig ve oyuncu isimleri, takım formaları gibi unsurlar lisanslanarak PES serisinin en büyük eksikliklerinden biri giderildi.

Oyuncular artık PES oynarken lisans sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalmayacak gibi gözüküyor. Lisanslı liglerin sayısı arttırılarak daha gerçekçi bir deneyim elde edebilmeniz sağlanacak. Aynı zamanda MyClub, ML Real Season elden geçirilerek çok daha fonksiyonel bir hale getirildi.  Kariyer modu artık eskisine göre daha fazla zevkli olacak.

İddialara göre oyun 30 Ağustos 2018 tarihinde raflarda yerini alacak.

Etiketler:
Knights And Bikes Çıkış Tarihi Hakkında Sürpriz Gelişme
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)