Per Aspera İndirimli Olarak Çıkışını Gerçekleştirdi

Fahri Gün 07 Ara 2020 Oyun 492  0

Bir süredir beklenen Per Aspera video oyunu PC platformu için aktif hale geldi. Oyun indirimli olarak satışa sunuldu.

Pes Aspera bir süredir geliştirilmekte olan bir video oyunu olup Tlön Industries tarafından geliştirildi ve Raw Fury tarafından yayınlandı. 10 Aralık 2020 tarihine kadar yüzde 10 indirimli olarak satışa sunulan oyun 45 TL fiyat etiketiyle satılmaktadır.

Mars’ta koloni kurun!

Mars’ın yüzeyinde insanlığın başarısız koloni kurma girişimlerinin kalıntıları bulunmaktadır. Yani daha önce Mars’a yerleşilmesi yönünde pek çok eylem yapılmış ancak başarısız olunmuştur. İşte siz oyunda bu kez başarılamayanı başarmak için çaba sarfediyorsunuz. Mars’ta kusursuz işleyen bir şehir kurmaya çalışıyorsunuz. Bunun için önünüzde pek çok engel bulunuyor ve bunları aşmanız gerekiyor.

Kızıl Gezegen’de medeniyet inşa etmek

Per Aspera içerisinde temel inşa ögelerini bir araya getirecek ve Mars’ı daha yaşanabilir bir hale getirebilmek için kaynakları ustalıkla kullanmaya çalışacaksınız. Çeşitli araştırma ağaçlarıyla gezegeni özelleştirebilecek ve toprağı yaşanabilir kılabilirsiniz. Teknolojiden yararlanarak modern medeniyetler inşa edebilirsiniz. İnsanlığın daha önceki başarısız girişimlerinden dersler çıkarmanın yan ısıra aynı zamanda kalan yadigarları keşfedebilirsiniz. Bu arada oyunda sizi engellemek isteyen gizli bir güç olacak ve ona karşı da mücadele edeceksiniz. Bu bağlamda standart simülasyon oyunlarından ayrıldığı söylenebilir.

Per Aspera Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050ti / AMD Radeon RX 570 DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Etiketler:
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)