Para Kazanmaya Yarayan Uygulamalar

Fahri Gün 20 Nis 2021 Teknoloji 213  0

Yeni rehber içeriğimizde para kazandıran mobil uygulamalara değinmekteyiz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Akıllı telefonlardaki mobil uygulamadan para kazanmanın pek çok yöntemi bulunmaktadır. Mesela çeşitli şirketlerin anketlerini doldurarak, ödüllü bilgi yarışması uygulamaları kullanarak yapılabilmektedir.

Google Ödüllü Anketler

Play Store’daki harcamaları ücretsiz hale getirebilmek için Google tarafından sunulan Ödüllü Anketler uygulaması Play Store bakiyesi kazanmaya imkan vermekte. Bu bakiye Android cihazlarda uygulama, film, kitap satın almak için kullanılabilmekte. Bunu yapabilmek için Ödüllü Anketler uygulamasını indirip belirli aralıklarla anketleri doldurmak yeterlidir.

Bounty

Konum üzerinden çevrenizdeki fırsatlara erişebilmenizi sağlayan Bounty uygulaması, bir mağazanın fotoğrafını çekmek, ürünlerin fotoğrafını çekmek, basit anketler doldurmak gibi görevler sunmakta. Bu görevleri uygulayarak para kazanabilmeniz mümkün hale geliyor. Kazanmış olduğunuz bakiyeyi Cuma günleri hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Hadi

Bilgi yarışması uygulaması olan Hadi’de tüm sorulara doğru yanıt veren kişiler büyük ödülü kendi aralarında bölüşebiliyor. Yarışmalar sinema, film, müzik, bilim, dizi gibi kategorilerde yapılmakta olup, bazı günlerde üç defa arka arkaya yarışma düzenlenebiliyor. Genel kültürüne güvenenlerin deneyebileceği bir uygulamadır.

Oyna Kazan

Bir bilgi yarışması uygulaması olan Oyna Kazan, çeşitli kategorilerden derlenen sorular soruyor ve vermiş olduğunuz yanıtlar doğru çıkarsa büyük ödülü alma şansınız oluyor. Büyük ödülü sona kalan kişi alıyor. Yani sona kalan kişilerin ödül paylaşması gibi bir durum Oyna Kazan için geçerli değil.

Yandex.Toloka

Görev mantığı ile işleyen bu uygulama gerek IOS gerek Android cihazlarda kullanılabiliyor. Harita hizmetlerini geliştirebilmek için Yandex tarafından sunulan bu uygulamada çevrenizdeki mekanları doğrulayarak para kazanabiliyorsunuz. Kazanmış olduğunuz para Yandex hesabınıza yatıyor ve hızlıca banka hesabınıza aktarabilmeniz mümkün oluyor.

Etiketler:
Metaverse Teriminin Anlamı ve Hakkında Temel Bilgiler
Apple Geliştirici Hesabını Ucuza Açma Yöntemi
Fotoğraflarda Arka Plan Silmek İçin Kullanabileceğiniz Araçlar
Net Framework Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)