Oyunlardaki ISDone.dll Hatası Nasıl Çözülebilir?

Fahri Gün 05 Eyl 2017 Oyun 1.522  0

Oyunlarda bulunan ISDone.dll hatasını çözebilmek için size önemli bir yöntem anlatacağız.

Öncelikle bu problem genellikle oyun kurulumlarında meydana gelir. Oyuncular bir oyunu kurarken sıklıkla bu problemle karşılaşıp Google üzerinde çok sayıda arama yapıyorlar. Biz de bunun üzerine bu konuyla ilgili kullandığımız bir çözüm yöntemini paylaşalım dedik. Pek çok sitede sorunun çözümü paylaşılmış ama bir site haricinde hiçbirinde bizim uyguladığımız yönteme değinilmemiş. Bizim uyguladığımız yöntem %95 işe yarıyor ve oldukça kolay bir yöntem.

İndirdiğiniz hata veren kurulum klasörünün içerisindeki dosyaları başka bir klasöre taşıyacağız. Bunun için masaüstünde bir klasör açalım ve klasörümüzün ismi Yeni Klasör olarak kalsın. Ardından hata veren oyun klasörünün içerisinde bulunan tüm dosyaları kopyalayıp masaüstündeki oluşturmuş olduğumuz klasöre yollayalım. Hemen ardından antivirüs programımızı ve Windows Defender kalkanımızı bir süreliğine devre dışı bırakıp kurulumu tekrardan çalıştıralım. Bu vesileyle sorununuz büyük olasılıkla çözülecektir.

Bu arada antivirüs programınızı illa devre dışı bırakmanız da şart değil. Ancak oyun dosyasının içerisindeki bazı şeyleri virüs programınız virüs olarak algılarsa kurulum sırasında farklı hatalar alabilirsiniz.

Sorununuzun giderilip gidermediğine dair yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: ,
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)