Oyuncu Bilgisayarında Mutlaka Bulunması Gereken Programlar!

Fahri Gün 18 Oca 2019 Bilgisayar 482  0

Eğer bir oyuncu bilgisayarına sahipseniz şimdi sayacağımız programları veyahut türevlerini kullanarak önemli kolaylıklar sağlayabilirsiniz.

Gözlerinizi Korumak İçin Kullanabileceğiniz Uygulama!

Bu uygulama aslında yalnızca oyuncular için değil uzun süre bilgisayar kullanan her kullanıcı için geçerli. Çünkü F.Lux, göz sağlığını koruyan özelliklere sahip. Ekran filtreleri oluşturan F.lux, mavi ışığın ciddi oranda filtrelenmesini sağlıyor. Böylece gözleriniz daha az yoruluyor. Uygulama ücretsiz olarak edinilebiliyor.

Depolama Alanını Genişletebilmek İçin Kullanabileceğiniz Uygulamalar!

Game SaveManager: İsminden de anlaşılabileceği üzere oyuncular için son derece yararlı olan bu uygulama, bulut üzerinde oyun kayıtlarınızı depolamanıza imkan tanıyor. Kuşkusuz ki oyunlar çok yüksek boyutlara sahip olabiliyor ve bu yüzden HDD veya SDD dayanmıyor. Oyuncuların en büyük sorunu olan depolama sorununu Game SaveManager ile aşabilirsiniz. Öte yandan depolama konusunda kullanabileceğiniz bir diğer program ise CCleaner. Bu program gerek mobilde gerek PC’de epey popüler. Temel işlevi bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları bulup silmek ve böylece depolama alanınızda büyük bir yer açmak.

Oyun Koleksiyonunuzu Organize Edebileceğiniz Uygulama!

LaunchBox isimli uygulama, oyun koleksiyonunuzu düzenlemeniz ve organize etmeniz için son derece faydalı. Özellikle Steam, Origin, Uplay gibi popüler sanal mağazaların kütüphanelerinde ayrı ayrı duran oyunların hepsini bir yerde toplamak ve düzenlemek için epey uygun bir program.
Etiketler: ,
Bilgisayarın iPhone’u Görmemesi Sorununu Çözme Yöntemi
Klasör Şifrelemek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
Kaliteli ve Şık Gözüken 5 Mousepad Önerisi
Laptop Hızlandırma Yöntemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)