Oppo Yeni Şarj Teknolojisiyle Geliyor

Fahri Gün 20 Tem 2021 Genel 54  0

Teknoloji şirketlerinden Oppo yeni şarj teknolojisi üzerinde çalışıyor ve şarj teknolojisini tanıtabilmek için kolları sıvamış durumda.

Oppo geçtiğimiz yıl 4000 mAh pille çalışan bir telefonu yüzde 41 seviyesine sadece beş dakikada getirebilen şarj cihazı ve telefonu 20 dakikada tamamen şarj edebilen 125W süper flaş şarj teknolojisiyle dikkat çekmişti. Bu teknolojinin yeni bir telefonda kullanılabilmesi ve hatta daha da ileriye gidilmesi bekleniyor.

Gelen bilgilere göre Oppo yeni şarj teknolojisinin tanıtımını 22 Temmuz günü gerçekleştirecek. Bir poster aracılığıyla yayınlanan 22 Temmuz bilgisi böylece kullanıcılar açısından heyecan verici bir gelişme oldu. Oppo’nun Weibo üzerinde paylaştığı posterde “22,5W’tan 125W‘a kadar cep telefonu şarjı sadece daha hızlı ve daha hızlı olabilir mi?” ifadelerinin geçiyor olması dikkat çekiyor.

Akıllı telefon üreticilerinin son birkaç yıldır yoğun bir şekilde hızlı şarj teknolojileri üzerinde çalıştığı bilinmekte olup, Oppo’nun ne durumda olduğunu 22 Temmuz günü görmüş olacağız.

Etiketler:
Redmi 10s Mor Renk Seçeneğiyle Geliyor
1000 TL Altı En İddialı Mekanik Klavye Modelleri
Bilgisayara Kimin Ne Zaman Girdiğini Görme Yöntemi
Exxen Üzerinde Ücretsiz Hesap Açma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)