Oppo Reno S Akıllı Telefonunun Özellikleri Paylaşıldı

Fahri Gün 17 Oca 2020 Mobil 157  0

Son dönemde akıllı telefon kategorisinde ülkemizde en fazla dikkat çeken marka olan Oppo, şimdi de Reno S akıllı telefon modeliyle geliyor.

Akıllı telefon sektörü eskisine nazaran ciddi bir gelişim kaydetti. Artık pazarda birbirinden iddialı akıllı telefon şirketleri var ve Oppo markası da bunlardan biri.

Devasa ekran ve batarya!

Oppo, yeni Reno S akıllı telefon modeliyle iddialı geliyor. Cihazın sahip olduğu teknik özellikler belli oldu. Fiyat performans ürünü olması beklenen Reno S, büyük bir ekrana ve devasa bir bataryaya sahip olacak.

İşte özellikleri:

Telefonda HD çözünürlükte 6.5 inç büyüklüğünde ekran bulunmakta olup bataryası 4.230 mAh büyüklüğünde. Böylece kullanıcıya şarj problemi yaşatmayan Reno S, sızdırılana göre 2 GHz ve üzeri çekirdek hızına sahip MediaTek bir işlemci modeliyle gelecek. Cihazda yazılım tarafında ise Android 9 Pie işletim sistemi ve ColorOS 6.1.2 arayüz bulunması bekleniyor.Bluetooth 5.0 desteğine ve 3.5 mm kulaklık girişine sahip olacak olan Reno S, Type-C bağlantı tipini destekleyecek. Ürün ile ilgili en yakın zamanda Oppo tarafından bir tanıtım gerçekleştirilmesi bekleniyor. Böylece özellikleri detaylı olarak belli olacak.
Etiketler:
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!
Galaxy A52 4G Telefonunun Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)