OPPO Reno 2Z’nin Beyaz Renkli Sürümü Çıktı

Fahri Gün 13 Oca 2020 Mobil 757  0

OPPO Reno 2Z’nin beyaz renkli modeli görünüş itibariyle epey güzel gözüküyordu ve ülkemizdeki pek çok kullanıcı telefonun çıkış yapmasını bekliyordu. Nitekim beklenen oldu!

Türkiye pazarına katıldıktan sonra ülkemizde kısa sürede popüler hale gelen Oppo, hali hazırda Avrupa’da en fazla Türkiye pazarında satış yapıyor. Bu durum Oppo’nun Türkiye’ye olan ilgisini arttırmasını sağlıyor.Çin merkezli teknoloji şirketi, Türkiye’ye pek çok yeni akıllı telefonunu getirmesinin yanı sıra aynı zamanda bu telefonlar içerisindeki tüm renk kombinasyonlarını da sunmaya çalışıyor.

Reno 2Z Beyaz Sürüm Çıktı!

Bir süredir ülkemizde Oppo Reno 2Z modelinin siyah ve yeşil renk seçenekleriyle satılıyordu ve şimdi de aralarında beyaz renk katıldı. Gök beyazından esinlenilerek ortaya çıkarılan sürüm görünüş itibariyle son derece şık duruyor.

Fiyatı ne kadar?

Oppo markasının elini güçlendiren özelliklerinden en önemlisi tasarımlarının çok kuvvetli olması. Reno 2Z modeli de bu anlamda bir hayli önemli. Beyaz sürüm hali hazırda Teknosa gibi popüler mağazalarda ortalama 3.300 TL fiyat etiketiyle satılıyor.
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)