Oppo Reno 10X Zoom Aldığı Yüksek Boyutlu Güncellemeyle Şaşırttı

Fahri Gün 25 Ağu 2019 Mobil 297  0

Oppo Reno 10X Zoom hakkında yayınlanan yeni güncelleme şaşırttı. Çünkü güncelleme beklenenden daha yüksek bir dosya boyutuna sahip. İşte detaylar…

Akıllı telefon kategorisinde son dönemde dikkat çekmeyi başaran markalardan biri olan Oppo’nun önemli akıllı telefonlarından Reno 10X Zoom şimdi yeni bir yazılım güncellemesi aldı.

700 MB büyüklüğünde

Telefon için yayınlanan güncelleme dosya boyutuyla şaşırttı. Çünkü güncelleme 700 MB dosya boyutuna sahip. Bu, yayınlanan klasik güncellemelerden çok daha yüksek bir boyut ve şu sıralar beklenmemekteydi. Yayınlanan güncelleme Ağustos ayına ait bir güvenlik güncellemesi olmasına rağmen böyle büyük bir dosya boyutuna sahip olması dikkat çekti. Oppo büyük olasılıkla güncellemeyle birlikte farklı özellikleri de taktim ediyor. Boyutun bu kadar yüksek olmasının başka bir sebebi olamaz diye düşünüyoruz.

Oppo Reno 10X Zoom Teknik Özelliklerini Hatırlayalım

Telefonda 6.6 inç ekran boyutuna sahip Full HD çözünürlüğünde Super AMOLED ekran bulunmakta olup bu ekran Gorilla Glass 6 ile korunmakta. Cihaz Snapdragon 855 ilemciden gücünü almakta olup 6 – 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğine sahip. Depolama alanı tarafında da 128 GB dahili depolama kapasitesiyle karşımıza çıkıyor. Telefonda 4065 mAh büyüklüğünde dev bir bataryanın bulunduğunu da ifade etmek gerekiyor.
Telefonu Aramalara Kapatma Yöntemi (Android)
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)