Oppo A9 2020 Şarj Performansı Hakkında Bilgiler

Fahri Gün 11 Oca 2020 Mobil 546  0

Teknoloji şirketlerinden Oppo, A9 2019 ile özellikle batarya performansı konusunda dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. A9 209, 5000 mAh büyüklüğünde bir dahili bataryaya sahip. Peki bu dev batarya nasıl bir şarj performansı sergiliyor?

Oppo A9 2020 akıllı telefonunda yer alan 5000 mAh batarya, Oppo’nun sunmuş olduğu ColorOS 6 yazılımıyla büyük bir destek kazanıyor ve telefonun gün aşırı kullanımlarında dahi yüksek performans elde edebiliyorsunuz ve şarjınız uzun bir süre boyunca dayanabiliyor.

2 günü çıkarıyor!

A9 2020 modelinde pil menüsünün altında birden fazla güç seçeneği bulunuyor. Bunlar arasından seçim yapabiliyorsunuz ve böylece şarjınızın daha da uzun bir süre dayanmasını sağlayabiliyorsunuz.Ürünün bataryası, sık telefon kullanıyor olsanız bile 2 gün sizi rahat ettirecek seviyede. Ancak hızlı şarj desteklemiyor olması bir eksiklik olarak nitelendirilebilir.

Oppo Yükseliyor

Oppo özellikle son dönemde ülkemizde epey dikkat çeken bir marka oldu. Türkiye pazarına resmen giriş yapan Oppo, iddialı ürünleriyle kısa zamanda adından söz ettirmeyi başardı.
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)