OnePlus 9 Lite Telefonunda Kullanılan İşlemci Belli Oldu

Fahri Gün 23 Ara 2020 Mobil 220  0

OnePlus markasının bir süredir üzerinde çalıştığı OnePlus 9 Lite telefonunda kullanılan işlemci belli oldu. İşte detaylar…

Akıllı telefon markalarından OnePlus, Android işletim sistemli yüksek bütçeli akıllı telefonlara bir yenisini daha eklemek için kolları sıvadı ve bu doğrultuda yakın zamanda OnePlus 9 Lite telefonunu satışa sunacak.

Snapdragon 865 işlemcisiyle çıkacak

OnePlus 9 Lite telefonunda hangi işlemcinin kullanılacağı merak ediliyordu ve buna yönelik gelişmeler yaşandı. OnePlus 9 Lite telefonunun Snapdragon 865 işlemciyle piyasaya sürüleceği sızdırıldı. Telefonun resmi tanıtımının ise Mart ayında yapılması bekleniyor.

Uygun bir fiyattan gelecek

OnePlus markasının yeni 9 Lite modeli fiyat tarafında agresif bir ürün olacak gibi gözüküyor. Ürünün 600 Dolar fiyat seviyesinden satılması bekleniyor. Sızıntılara göre cihaz Samsung, Apple gibi devlerle rekabet edebilmek için biraz daha cazip bir fiyat etiketiyle satılacak. Ülkemizde de piyasaya sürülmesi kuvvetle muhtemel.

OnePlus 9E ismiyle geleceği iddia ediliyordu

OnePlus 9 Lite telefonu ilk sızdırıldığında OnePlus 9E ismiyle piyasaya sürüleceğine yönelik bilgiler bulunsada zaman içerisinde bu sızıntıların gücü zayıfladı.
Etiketler:
Telefonun Hayatı Kolaylaştıran Yönleri
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)