OnePlus 9 Lite Telefonunda Kullanılan İşlemci Belli Oldu

Fahri Gün 23 Ara 2020 Mobil 105  0

OnePlus markasının bir süredir üzerinde çalıştığı OnePlus 9 Lite telefonunda kullanılan işlemci belli oldu. İşte detaylar…

Akıllı telefon markalarından OnePlus, Android işletim sistemli yüksek bütçeli akıllı telefonlara bir yenisini daha eklemek için kolları sıvadı ve bu doğrultuda yakın zamanda OnePlus 9 Lite telefonunu satışa sunacak.

Snapdragon 865 işlemcisiyle çıkacak

OnePlus 9 Lite telefonunda hangi işlemcinin kullanılacağı merak ediliyordu ve buna yönelik gelişmeler yaşandı. OnePlus 9 Lite telefonunun Snapdragon 865 işlemciyle piyasaya sürüleceği sızdırıldı. Telefonun resmi tanıtımının ise Mart ayında yapılması bekleniyor.

Uygun bir fiyattan gelecek

OnePlus markasının yeni 9 Lite modeli fiyat tarafında agresif bir ürün olacak gibi gözüküyor. Ürünün 600 Dolar fiyat seviyesinden satılması bekleniyor. Sızıntılara göre cihaz Samsung, Apple gibi devlerle rekabet edebilmek için biraz daha cazip bir fiyat etiketiyle satılacak. Ülkemizde de piyasaya sürülmesi kuvvetle muhtemel.

OnePlus 9E ismiyle geleceği iddia ediliyordu

OnePlus 9 Lite telefonu ilk sızdırıldığında OnePlus 9E ismiyle piyasaya sürüleceğine yönelik bilgiler bulunsada zaman içerisinde bu sızıntıların gücü zayıfladı.
Etiketler:
Android Telefonlarda Kullanabileceğiniz Uyku Takibi Programları
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)